Лідери українського рейтингу
відвідали урочистості в Казахстані7 листопада 2019 р. Союз НБР уже 48-й раз зібрав лідерів бізнесу для офіційного вручення нагород.

У цей приголомшливий вечір вся увага була прикута до успіху і визнання галузевих топкомпаній.

Кращих підприємців з України, Казахстану та Узбекистану вшановували у м. Нур-Султані, у вишуканому Rixos President Astana.

У променях бізнес-слави
«Сьогоднішні нагороди — плід професіоналізму, цілеспрямованості, відповідальності та ініціативності Ваших колективів», — сказав Президент Союзу НБР Валерій Гіжицький у вітальній промові.
У події взяли участь понад 150 власників, керівників, топменеджерів компаній. Це представники обробної, гірничодобувної промисловості, внутрішньої і зовнішньої оптової та роздрібної торгівлі, галузей будівництва, логістики і транспорту, сільського господарства, медицини, туризму, освіти, рекламної діяльності, готельного та ресторанного бізнесу, сфер управління нерухомістю та фінансами, IT і багатьох інших.

Учасників церемонії вшанували своєю присутністю високі гості: посол Узбекистану в Казахстані С. Ніязходжаєв, заступник голови Узбецького етнокультурного центру Х. Шаріпов і генеральний менеджер Rixos Astana Т. Терджан.
Серед учасників були й українські підприємства
ТОВ «Адвант Тревел»
пошуково-інформаційний сервіс для туристів
Харківський завод «Полімерконтейнер»
один із найпотужніших виробників поліпропіленового паковання
Центр первинної медико-санітарної допомоги
Новоселицького району (Чернівецька область)
Миргородський центр первинної медико-санітарної допомоги
Миргородської районної ради (Полтавська область)
Висвітлював подію популярний діловий телеканал Atameken Business.
Простір можливостей
«Під час урочистого вечора ми зав'язали знайомства з перспективою співпраці», — зазначив засновник риболовецької компанії «Довгий-1» Олександр Колузанов.
Бізнес-зустріч НБР — чудованагода для проведення ефективних діалогів перших осіб компаній про подальшу співпрацю. Тут можна знайти підрядників, клієнтів, посередників, партнерів, щоб згодом взаємовигідно вирішити практичні завдання.

Крім того, це можливість для промоакції свого продукту і збільшення упізнаваності бренда.

Приміром, мережа оптик перевірила учасникам зустрічі зір, інші компанії дарували свою продукцію, сертифікати на товар, послуги чи знижки. Гості з Узбекистану подарували кілька путівок до тамтешнього санаторію.

Розміщення в каталозі підприємств-лідерів, роздача своїх рекламних матеріалів, брендування зон, надання своїх товарів або подарункових сертифікатів для розіграшу — усе це працює на ім'я компанії.
Святкова феєрія
НБР організував розкішне святкування на честь лідерів бізнесу. «Ми у захваті!» — саме так описували свої почуття багато учасників урочистого вечора.

Пісні відомого виконавця Айкина Толепбергена створили радісну атмосферу. І доповнили її виступи юних талановитих співачок, акторів та домбристів.

Традиційно не обійшлося без сюрпризів від Національного бізнес-рейтингу. Серед підприємців розіграли сертифікати зі знижкою на участь у бізнес-турах 2020 року і запрошення на наступні церемонії.

Чудовий настрій керівники повезли у свої колективи. Адже багато хто з них має намір організувати корпоративне свято з нагоди нагородження підприємства.
Поки колективи насолоджуються результатами своєї роботи, ми готуємося до нового сезону.

У 2020-му на українських підприємців чекають Грузія, Іспанія, Казахстан і, звісно, столиця нашої Батьківщини.
Будьте в топі! Будьте з НБР!