Лідери НБР вивчали європейський досвід ведення бізнесу

17–20 вересня Союз НБР організував Міжнародний з'їзд підприємців у Латвії. У події взяли участь казахстанські та українські бізнесмени, зацікавлені у виході на зовнішні ринки.

Зокрема, у форматі круглого столу учасники обговорили можливості виходу на ринки Європи за допомогою інструментів Латвії. Адже членство в ЄС, м'яке податкове законодавство, легкість ведення бізнесу і багато інших чинників заохочують вкладати фінанси в економіку країни.

Також бізнесмени відвідали наймальовничіші куточки Риги, Юрмали і Сигулди. Почули історію древніх міст і замків, насолодилися унікальною архітектурою і природою Прибалтики, скуштували смачні місцеві страви.

Прогулянки уздовж морського узбережжя, прогулянка на кораблі, вечеря в ресторані «36 лінія» — одному з улюблених закладів Лайми Вайкуле та Раймонда Паулса — створили затишну і приємну атмосферу.

Приймав гостей п'ятизірковий готель в Юрмалі Baltic Beach 5*.
Бізнес-подорожі наближають горизонти
Подорожувати з Союзом НБР пізнавально, яскраво і зручно. Це можливість отримати досвід, який переросте в нові перспективи особистісного і ділового розвитку.