Лідери Національного бізнес-рейтингу відвідали Дубай

Кращі підприємці відсвяткували свої бізнес-успіхи на Весняному балу
26–30 листопада 2018 р. успішні підприємці з України, Казахстану та Латвії відвідали Дубай (ОАЕ) та взяли участь у Міжнародній конференції з питань ефективного інвестування. Також бізнесмени відвідали найбільш захопливі місця міста й столиці країни – Абу-Дабі. Організував бізнес-подорож Союз Національних бізнес-рейтингів.

Під час конференції учасники дізналися, в які сфери вкладати фінанси найвигідніше, які є способи та інструменти мінімізації ризиків. Про це розповів бізнесмен, інвестор, президент Союзу НБР Валерій Гіжицький.
Відвідавши ОАЕ, керівники і топ-менеджери компаній змогли самі переконатися в тому, як інвестиції в перспективні сфери здатні вивести економіку і бізнес на якісно новий рівень.
Дубай — це місто, яке всього за півстоліття виросло з невеликого поселення в один зі світових центрів тяжіння бізнесу і капіталу.
У місцеву нерухомість вкладають гроші,
за офіційною інформацією, представники
163 національностей. Крім того, ОАЕ — найбезпечніша країна для інвестування. Тож проведення конференції тут —
це чудова нагода на власні очі побачити, як грамотний підхід до інвестування змінює якість життя.

Унікальні інвестиційні можливості в ОАЕ розкрила директор зі зав'язків з громадськістю Azimut (DIFC) Limited Лілія Малькова. Прибутковість нерухомості в країні учасники обговорили з керуючим директором MDL Advisers DMCC Ігорсом Яковлевсом. Особливості та нововведення оподаткування в Об'єднаних Арабських Еміратах пояснила менеджер з розвитку бізнесу MDL Advisers DMCC Ельза Хайрутдінова.

А про найнадійніше вкладення капіталу будь-якої компанії — інвестиції в репутацію — розповіла фінансовий експерт, заступник голови оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні Ірина Верещинська.

Зустріч під егідою Союзу НБР принесла бізнесменам також цікаві знайомства, ідеї, натхнення і яскраві враження.
У рамках бізнес-подорожі бізнесмени відвідали популярні туристичні місця, серед яких вежа Бурдж-Халіфа, Золотий ринок, Пальма Джумейра, готель Бурдж-аль-Араб в Дубаї, Лувр в Абу-Дабі. Вони насолоджувалися відпочинком на пляжі, морськими прогулянками і вечірнім сафарі з вечерею в пустелі.

У 2019 Союз Національних бізнес-рейтингів запрошує українських підприємців у Таїланд, Казахстан і Латвію. Церемонія нагородження лідерів вітчизняної економіки відбудеться 22 серпня у Києві. Реєстрацію на події вже відкрито.