Компанія DIM group визнана лідером галузі
Кредитну спілку «ЗаРаЗ» визнано лідером серед господарських товариств України
З грудня 2011 року кредитна спілка «ЗаРаЗ» розпочала свою діяльність на українському ринку фінансових послуг. Установа надає кошти у позику, зокрема й на умовах фінансового кредиту, а також залучає фінансові активи із зобов'язанням щодо наступного їх повернення.

«Метою нашої кредитної спілки є: по-перше, індивідуальний підхід до кожного, по-друге — задоволення потреб членів спілки у взаємному кредитуванні та наданні фінансових послуг за рахунок об'єднаних грошових внесків», — розповідає керівник фінансової установи «ЗаРаЗ» Абрамський Микола Володимирович.

Діяльність спілки ґрунтується на певних принципах, серед яких: добровільність вступу й свобода виходу із кредитної спілки, самоврядування, рівноправність і гласність. Щодо соціального сектора роботи — кредитна спілка «ЗаРаЗ» проводить благодійну діяльність на підтримку української армії.

Додамо, що лідером серед господарських товариств України спілку було визнано також у 2013, 2016 роках. Усі нагороди, зокрема й «Лідер року 2018», отримали почесне місце в головному офісі установи.

«Колектив сприйняв інформацію позитивно. Така відзнака свідчить про об'єктивний рівень стабільності й успішності нашої фінансової установи», — зазначив Микола Володимирович.