Компанія DIM group визнана лідером галузі
КП «АТП-2528» здобуває першість — «Лідер року»

КП «АТП-2528» вперше стає «Лідером року 2018» у своїй профільній галузі. Підприємство існує вже майже 72 роки, і нині керівництво разом з колективом більш активно розвиваються порівняно з минулим періодом.

«Працівники вважають це початком відродження підприємства. Ця відзнака допоможе у досягненні мети — зробити Чернігів чистим і комфортним для життя», — розповідає керівник КП «АТП-2528» Волок Руслан Валерійович.

Основна діяльність чернігівського підприємства зосереджена на послугах із санітарного очищення та прибирання. Таку роботу було започатковано ще у 1946 році, а власне гігієнічне прибирання розпочалося з 1955 року. Отже, комунальне підприємство активно розширювало перелік своїх послуг.

Звання «Лідер року» Національного бізнес-рейтингу змушує рухатися до позитивних змін і ставати кращими.
Так, було нагороджено орденом «Професіонал року» та сертифікатом «Керівник року» керівника чернігівського КП «АТП-2528» Волока Руслана Валерійовича, медаллю «За видатні заслуги в професійній сфері» очільника цеху санітарного прибирання та утримання ВДМ Войтенка Олександра Володимировича та іменним сертифікатом «Спеціаліст року» інженера з підготовки виробництва Липовецьку Світлану Вікторівну.

Новина про нагородження мотивує керівництво та співробітників прагнути до досягнення поставлених цілей.