Компанія DIM group визнана лідером галузі
«Консульт» із Хуста вдруге визнано лідером оцінки майна
Агентство «Консульт» із м. Хуст очолило рейтинг підприємств Закарпатської області у сфері оцінки нерухомого й рухомого майна і отримало нагороду «Лідер галузі 2019». Звання кращої компанії підтверджує другий рік поспіль.

Підприємство працює на українському ринку вже 25 років. Очолює його Єлизавета Боднар. До речі, Єлизавету Юріївну відзначено персональними нагородами Національного бізнес-рейтингу як успішний керівник та висококомпетентний фахівець. ПКП «Консульт» надає своїм клієнтам комплекс послуг у сфері оцінки.

«Отримуючи повний комплекс послуг в одній компанії, з „одних рук", клієнт впевнений у якості, заощаджує свій час, зусилля та ресурси, — вважає директор агентства Є. Боднар. — Ми пропонуємо конфіденційність, мобільність, надійність, стабільність, оперативність надання послуг і гнучку систему розрахунку. До того ж завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання».

У цьому компанії допомагають висококваліфіковані співробітники, успішні фахівці бізнесу у сфері оцінки, з багаторічним досвідом роботи.
6 основних принципів компанії
Якість
Робота компанії ПКП «Консульт» спрямована так, щоб клієнти мали можливість отримувати послуги високої якості.
Комплексність
Компанія ПКП «Консульт» пропонує повний комплекс послуг для задоволення побажань і потреб клієнтів у сфері оцінки нерухомого та рухомого майна.
Професіоналізм
Для колективу професіоналізм — це інтерес до своєї справи, доскональне розуміння, вміння її робити і практичний досвід виконання.
Ефективність
Завдяки великому багажу знань і високому професіоналізму фахівців компанія ПКП «Консульт» завжди пропонує клієнтам послуги з оптимальним співвідношенням ціни і якості.
Відповідальність
Компанія уважно дослухається до відгуків і побажань клієнтів та враховує їх у процесі безперервного вдосконалення.
Надійність
ПКП «Консульт» є надійним партнером у сфері надання оціночних послуг і в бізнесі в цілому, будуючи довготривалі й міцні відносини з клієнтами.
Більш того, агентство «Консульт» — соціально відповідальне підприємство. Компанія бере участь у благодійних проєктах на підтримку онкохворих діток Закарпатської області. Зокрема в 2019 році у м. Хуст стали учасниками благодійного балу для порятунку життя та підтримки здоров'я онкохворих дітей.
Синергія успіху із НБР
Боднар Єлизавета Юріївна
директор ПКП «Консульт»
У 2018 році компанія була на другому місці в Закарпатській області, тому поставили собі за ціль бути у 2019 році лише на першому, що і сталося. Нагороди принесли більше впевненості у високому рівні компанії. З'явилося більше мотивації для пошуку нових клієнтів, а також відчуття, що саме твоя компанія потрібна клієнту і що він потребує саме твоїх послуг у сфері оцінки нерухомого та рухомого майна.