Компанія DIM group визнана лідером галузі
Юридична компанія «Відшкодування» посіла високі позиції у галузевому рейтингу
Шлях успіху — це свідчення об'єднаності зусиль співробітників, серед яких кваліфікований керівний склад: юристи, менеджери зі зв'язків з громадськістю, регіональні представники. Саме згуртованість колективу на чолі з керівництвом дала змогу Юридичній компанії «Відшкодування» вже другий рік поспіль отримувати престижну нагороду «Лідер року». Високі підсумки річної роботи компанії підтвердили її позиції у списку ТОП-кращих суб'єктів господарювання своєї галузі.

Юридична компанія «Відшкодування» має польське «коріння». Створення організації в Україні ініціювала компанія «Votum S.A.» (головне представництво — м. Варшава, Польща). У галузі юридичних послуг вона працює з 2005 року та є найбільшою у Східній Європі юридичною компанією, що надає допомогу в отриманні страхового відшкодування потерпілим у ДТП, життю та здоров'ю яких було заподіяно шкоду.

Звання «Лідер року 2018» стало визначним досягненням для співробітників, які також отримали почесні нагороди за свою працю та зусилля. Зокрема, були вручені іменні сертифікати керівнику, бухгалтеру, спеціалістам компанії, медаль «Гордість колективу» та орден «Професіонал року».

Нагорода, яку ми отримали, засвідчує наполегливі зусилля усього колективу. Однак це також накладає на нас певні додаткові обов'язки перед клієнтами. Та ми завжди готові рости, удосконалювати свою роботу і надавати кваліфіковану допомогу людям, які особливо потребують нашої підтримки.
зазначає генеральний директор компанії «Відшкодування» Віктор Геннадійович Тарасов