Компанія DIM group визнана лідером галузі
Компанія ТОВ «ТАПФЛО» здобула першість в індустрії промислових насосів
ТОВ «ТАПФЛО» працює в Україні вже 16 років і встигло зарекомендувати себе як відповідального та надійного виробника. Це підтверджує здобута нагорода «Лідер року 2017».

Основна мета компанії — надати найкраще рішення для перекачування будь-якої рідини та забезпечити технічну підтримку під час використання промислових насосів власного виробництва. «ТАПФЛО» сповідує такі цінності, як відповідальність, якість і простота.

Варто зазначити, що компанія є міжнародною та має представництва у більш ніж 28 країнах світу та дистриб'юторів продукції — у понад 30 країнах. Об'єднавча місія «ТАПФЛО» — це підтримка лідерських позицій серед виробників промислових насосів, надання готових рішень у сфері перекачування рідин.

ТОВ «ТАПФЛО» належить Tapflo Group — це незалежна сімейна шведська компанія, європейський виробник і світовий постачальник пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового устаткування.

Насамперед компанія орієнтується на потреби клієнта. Відмінна згуртована праця спеціалістів «ТАПФЛО» зміцнила бездоганну репутацію компанії. Це підтвердив аналіз фінансово-економічних показників, і, за оцінкою Національного бізнес-рейтингу, ТОВ «ТАПФЛО» отримало міжнародний сертифікат «Лідер галузі 2016» та нагороду «Лідер року 2017».