Компанія DIM group визнана лідером галузі
Компанія «Сімейний Сад» посилила авторитетність у хімічній галузі
Початком діяльності ТОВ «Сімейний Сад» став 2013 рік. Компанія вже сьомий рік поспіль працює у хімічній галузі. До переліку послуг входить не тільки виробництво, а також і фасування, і подальша реалізація товарів. Зокрема, підприємство випускає насіння під власною зареєстрованою торговою маркою «SeedEra»; препарати, що захищають рослини від небезпечних захворювань, шкідників (ТМ: «Турбо Престо», «Тирана», «Напалм», «Ред», «Мобіль», «Ремонталь», «Скай», «Скутер», «Старк», «Сальто»); газонні травосуміші (ТМ «Сімейний Сад») тощо.

Також у Товариства є власні фасувальні цехи. Виробничі бази розташовані в Київській (м. Бровари) та Рівненській (м. Рівне) областях. Усі процеси — від створення до пакування — автоматизовано. ТОВ «Сімейний Сад» має лабораторію, що контролює якість на усіх етапах.

У сфері роздрібної реалізації компанія пропонує спеціальну програму лояльності для клієнтів і організувала регіональну службу для оперативної комунікації зі своїми споживачами й партнерами. Крім того, у компанії є в арсеналі й інші канали для спілкування. Наприклад, сторінки у соцмережах, власний сайт — це сприяє вчасному реагуванню на термінові замовлення, пропозиції чи зауваження.

Фінансова стійкість, сумлінність перед державою привели ТОВ «Сімейний Сад» до престижної нагороди «Лідер галузі 2019» від Національного бізнес-рейтингу України.