Компанія DIM group визнана лідером галузі
Приватне підприємство «КОМПАНІЯ ЛАНКОМ» — лідер з перевезення вантажів

Українське підприємство вже 14 років поспіль організовує перевезення вантажів і займається транспортно-експедиторською діяльністю. За цей період команда здобула безцінний досвід, що в поєднанні з наполегливістю й старанням у виконані власної справи принесло звання «Лідер року 2018». Це не перша висока нагорода від Національного бізнес-рейтингу. «КОМПАНІЯ ЛАНКОМ» визнана лідером галузі у 2011, 2012, 2015 рр., лідером року в 2017 та 2018. А «золоту» медаль підприємство отримало у 2012 та у 2018 рр.

«Розмістили інформацію на сайті компанії, на своїх сторінках в інформаційних сайтах, а також у комерційних пропозиціях, які надаємо потенційним клієнтам. Гадаємо, що така інформація робить „КОМПАНІЮ ЛАНКОМ" більш надійною і привабливою для майбутніх клієнтів», — розповідає керівник підприємства Ломенко Анатолій Миколайович.

«КОМПАНІЯ ЛАНКОМ» чітко вибудувала місію та принципи своєї діяльності. Так, підприємство «сповідує» відкритість у взаємодії — сприяє успіху та зростанню власних клієнтів. Щодо іншого, «КОМПАНІЯ ЛАНКОМ» докладає максимум зусиль, щоб вирішити численні проблеми клієнтів, пов'язані з пошуком транспорту та доставкою вантажу до місця призначення, надаючи їм бездоганну якість послуг із транспортної логістики.

Колектив радісно вітав новину про нагороду і вдячний за гідну оцінку результатів роботи підприємства.

Крім головної медалі «Лідер року 2018», було нагороджено іменними сертифікатами також і спеціалістів «КОМПАНІЇ ЛАНКОМ».