Компанія DIM group визнана лідером галузі
«Компанія Гарант-ПАК» — виробник з відзнакою лідера галузі
ТОВ «Компанія Гарант-ПАК» вже понад 14 років на ринку, і її головна місія — виробництво якісної продукції за короткий проміжок часу та за конкурентною ціною.

Харківське підприємство спеціалізується на виробництві упаковки. В арсеналі його продукції: контейнери, блістери, картонні коробки, пластикова тара, етикетки та ін. Серед основних замовників — ЗАТ «Харківська бісквітна фабрика», ЗАТ «Полтавська кондитерська фабрика», ЗАТ «Житомирські ласощі», ТОВ «Науково-виробнича фармацевтична компанія «ЕЙМ» та ін. ТОВ «Компанія Гарант-ПАК» постійно вдосконалює свою продукцію і працює над розширенням клієнтської бази.

У 2018 році підприємство уже втретє отримало нагороду «Лідер року». Ця відзнака засвідчує високий рівень професіоналізму та надійності компанії як ефективного партнера.

Засновник і керівник компанії Гевоян Багдасар Оганесович наголосив, що «колектив радісно сприйняв інформацію про нагородження». Підприємство з гордістю демонструє нагороду, використовуючи інформацію про відзнаку на інтрентет-ресурсах, при участі у виставках, на ділових зустрічах.