Інтерв'ю з Володимиром Новобрановим щодо нагородження «РОСС КИЇВ»
Інтерв'ю з Володимиром Новобрановим щодо нагородження «РОСС КИЇВ»
– Володимире Володимировичу, вітаємо Вас особисто та увесь колектив компанії «РОСС КИЇВ» з присвоєнням звання «Лідер року 2017». Розкажіть про свій шлях до успіху. Як він починався?

– Після того, як у 2008 році завод «РОСС» закрив свої філії по Україні, я вирішив створити компанію «РОСС КИЇВ». Багатий досвід роботи на ринку холодильного та харчового обладнання вже був, клієнтам продукція подобалась. Тому зібрав команда професіоналів і вирішили продовжувати рух. Ми допомагали підприємцям та підприємствам втілювати задуми та починати новий бізнес у сфері продуктового рітейлу.

– Чим займаєтесь сьогодні? Розширили сферу діяльності?

– Так, наразі ми комплектуємо продовольчі магазини не тільки холодильними вітринами та шафами, але й іншим необхідним інвентарем. Самі доставляємо та монтуємо обладнання, робимо гарантійне та постгарантійне обслуговування.

Велика команда у Вас?

– У компанії «РОСС КИІВ» працює 15 висококласних професіоналів. Це талановиті інженери, відмінні продавці, харизматичні керівники. Запорука успіху – взаєморозуміння в колективі, взаємодопомога, підтримка цілей компанії. Тільки спільними силами можна реалізувати важливі ідеї, цікаві проекти, досягти бажаного результату.

– У чому секрет Ваших досягнень?

У свою роботу ми вкладаємо не тільки працю, але й душу. Вірність, самовіддача і, звичайно ж, любов до своєї роботи дають нашій команді можливість надавати клієнтам якісні товари та послуги, бути попереду конкурентів, лідирувати в сфері комплектування продовольчих магазинів холодильним обладнанням.

– Розкажіть, що для Вашої компанії значить нагорода Національного бізнес-рейтингу та присвоєння статусу лідера?

Нагорода «Лідер року 2017» для нашої компанії – це підтвердження нашого руху вперед, покращення вмінь. Нагорода стала підсумком великої праці по впровадженню нових інструментів у роботі компанії.

– Дякуємо за розмову і бажаємо нових звершень!