Професійний виробник косметики Біото
Професійний виробник косметики: Нагорода стимулює створювати нові якісні продукти

«Біотон» успішно розвиває бізнес як на території України, так і в багатьох країнах СНД, постійно розширюючи географію експортних відвантажень, доводячи, що товари українського виробництва можуть конкурувати на міжнародних ринках.
Виробничо-комерційна фірма «Біотон» з кожним роком вдосконалюється, починаючи від свого заснування в 1997 році. Виробничі потужності компанії, оснащені сучасним обладнанням, технологічними лініями, дозволяють бути «гнучкими» як щодо кількості виробленої продукції, так і по відношенню до асортименту, його дизайну, ємностей, фасування (в тому числі під замовлення для Private Label).

У виробництві широкого асортименту продукції ТОВ ВКФ «Біотон» використовує тільки високоякісні сертифіковані компоненти, в основному німецьких, голландських, французьких і вітчизняних компаній-партнерів, якість і ефективність яких підтверджуються високим постійно зростаючим рівнем попиту і щорічною позитивною динамікою зростання обсягів виробництва.

«Біотон» успішно розвиває бізнес як на території України, так і в багатьох країнах СНД, постійно розширюючи географію експортних відвантажень, доводячи, що товари українського виробництва можуть конкурувати на міжнародних ринках. Дотримуючись тенденцій ринку, підприємство безперервно оновлює асортимент пропонованих товарів, випускає новинки, які задовольняють смаки найвибагливіших і досвідчених споживачів.

Виробничі потужності компанії оснащені сучасним реакторним і фасувальним обладнанням виробництва Італії, Болгарії, України. Наявність повного виробничого циклу дозволяє оперативно реагувати на потреби ринку і запити споживачів. Компанія сертифікована за Міжнародним стандартом системи управління якістю ISO 9001.

Нагорода «Лідер року 2017» означає, що ТОВ ВКФ «Біотон» упродовж 20 років досягла значних результатів і має повне право вважатися професіоналом у своїй сфері діяльності. Безумовно, це мотивація рухатись далі, створювати нові високоякісні продукти і розширювати горизонти їхнього поширення.