«Імпел Гріффін»: лідер задає напрямок
«Імпел Гріффін»: лідер задає напрямок
Цього року звання «Лідер галузі 2016» удостоєно ТОВ «Імпел Гріффін». На підтвердження почесного статусу керівництву вручено настінну медаль і Національний сертифікат. Найкращих працівників було відзначено персональними нагородами за професіоналізм і відданість корпоративним цінностям.

Понад 10 років «Імпел Гріффін» формує ринок аутсорсингу в Україні. Мультисервісна компанія, що надає послуги аутстафінгу, клінінгу, кейтерингу, технічного обслуговування нерухомості та пропонує рішення для багатьох бізнес-процесів (IT, бухгалтерія, аудит тощо). В основі взаємовідносин з державою, клієнтами і партнерами — чесність, відкритість і повага. Сама ж діяльність компанії побудована на міцній системі цінностей, закладеній ще під час її створення понад 20 років тому. Всі члени команди розділяють корпоративні принципи і неухильно їх дотримуються.

ПЕРЕМОГА ЯК СТИМУЛ ДО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ

Двадцять дві філії по всій Україні. Штат із 55 тисяч співробітників обслуговує споживачів із 430 населених пунктів. Результати вражають, але «Імпел Гріффін» не зупиняється на досягнутому.

З моменту заснування в 1995 році компанія тримає курс на розвиток. Тисячі успішних проектів за плечима, а робота над поліпшенням якості послуг ні на секунду не припиняється. Адже «Імпел Гріффін» так важливо йти в ногу з часом, щоб не лише виправдати, а й перевершити очікування замовників.

Націленість на кращий результат, на надання клієнту ефективного рішення і збільшення кількості робочих місць — ось що допомагає компанії досягати високих результатів.

Як стверджують в «Імпел Гріффін», їм важливо не просто бути лідером на ринку, а знати, що їхні клієнти задоволені й гарно про них відгукуються. Тут цінують внесок кожного працівника в спільну справу. Генеральний директор Віталій Опанасюк зазначає, що присвоєння його компанії високого статусу — заслуга команди. Він розділяє радість перемоги з колегами і вважає нагороду Союзу НБР гідною винагородою за відданість і наполегливість у роботі.

Наша команда, досвід в обслуговуванні нерухомості і клієнти є запорукою нашого успіху, а нагорода — тому підтвердження. І це найкращий показник того, що компанія з року в рік утримує позицію лідера на українському ринку і продовжує успішно розвиватися.
генеральний директор Віталій Опанасюк