Історія успіху компанії OLEROM
Історія успіху компанії OLEROM
Тренінгова компанія OLEROM працює в сфері бізнес-освіти з 2012 року, допомагаючи власникам та топ-менеджерам компаній підвищувати ефективність бізнесу.

OLEROM спеціалізується на трьох напрямах:

  • масштабні бізнес- event за участю провідних експертів світу;
  • корпоративне навчання, консалтинг;
  • відкриті тренінги.

46 високопрофесійних тренерів, до 20 тисяч учасників на відкритих заходах і навчання, як на території України, так і за кордоном - такі основні показники діяльності компанії.

OLEROM тренінги, що проводяться, індивідуальні і неповторювані. Це не споживчий продукт, а вигідна інвестиція в майбутнє конкретного клієнта-компанії і її фінансове благополуччя.

НОВИЙ СТУПІНЬ РОЗВИТКУ

Значним проривом на тренінговому ринку України в 2015 році стали глобальні події: Forum One Ukraine, безпосередньо організований OLEROM і Forum One Ukraine-2016, в якому взяли участь світові генії бізнесу, економіки, сфери управління і фінансів і більше 3000 учасників.

Навесні 2016 компанія виступила організатором зустрічі з відомим у світі мотиватором Ніком Вуйчич, який на свій виступ зібрав понад 10 тисяч чоловік.

Підвищення професійного рівня навчання провідних фахівців і співробітників, постійний розвиток методик відповідно до нових тенденцій в економіці і оподаткуванні допомагають українському бізнесу йти в ногу з часом. Рух шляхом постійного вдосконалення дозволяє витримувати конкуренцію на ринку бізнес-освіти, постійно розширювати спектр послуг і міцно займати перші позиції серед конкурентів.

Ще однією високою оцінкою інноваційної роботи OLEROM стало рішення Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні про нагородження компанії Національним сертифікатом «Лідер галузі 2016». Ця нагорода служить підтвердженням високого рівня професіоналізму компанії OLEROM, її високого статусу у бізнесі, фінансової стабільності і надійності.