«ОНБУД» – у топі кращих підприємств України
Історія лідерства з американським корінням
З-поміж лідерів Національного бізнес-рейтингу є як питомо українські підприємства, так і локальні представництва відомих світових корпорацій. І сьогодні мова про компанію, історія успіху котрої розпочалася понад 79 років тому за 8000 кілометрів від України. Однак сьогодні — це одне з провідних підприємств місцевої кадрової індустрії.

ManpowerGroup у 1948 р. заснували адвокати Елмер Вінтер та Аарон Шайнфельд у м. Мілуокі (США). Компанія незабаром стала стрімко розширяти бізнес по всій території США та згодом вийшла на світовий ринок. У 1956 році відкрилися перші офіси в Канаді та Європі.

Представництво ManpowerGroup в Україні засноване в 2005 році. За майже 15 років успішної роботи Manpower Ukraine з невеликого регіонального підрозділу перетворилося на провідну компанію країни — одного з лідерів кадрової індустрії України. І завдяки широкому спектру наданих сервісів і високій якості обслуговування стало надійним діловим партнером для понад 100 компаній, багато з яких входять до списку ТОП-500 найбільших корпорацій за версією журналу Fortune.

Серед клієнтів Manpower Ukraine — провідні фармацевтичні компанії, банки, компанії сектора B2B і FMCG. Компанія успішно здійснює проєкти в таких сферах, як фінанси, бухгалтерія, юриспруденція, HR, інженерія, маркетинг, продажі, телекомунікації та IT і в багатьох інших. Крім того, бере активну участь у найбільш значущих кадрових заходах країни й ось уже кілька років є незмінним членом Європейської бізнес-асоціації та Торгово-промислової палати України.

Ефективну діяльність підприємства Національний бізнес-рейтинг визнав однією із кращих у галузі й відзначив його здобутки нагородою «Лідер галузі 2018».

Manpower Ukraine спеціалізується на послугах:
  • аутстафінг,
  • аутсорсинг персоналу,
  • аутсорсинг функції рекрутмент,
  • пошук та підбір персоналу та інші кадрові рішення
Головне для нас — люди та їхня робота. Ми поважаємо їх, довіряємо і підтримуємо, допомагаємо досягти поставлених цілей. Активно розробляємо та включаємо в наше власне професійне життя передові досягнення кадрової індустрії. Ми йдемо на ризик, знаючи, що виграємо, але ніколи не піддаємо ризику наших клієнтів. Ми допомагаємо організаціям трансформуватися у швидко змінюваному робочому середовищі шляхом пошуку, оцінки, розвитку та управління талантами, завдяки яким процвітає їх бізнес
Рушійною силою у досягненні успіху компанія вбачає колектив, а це 30 співробітників, серед яких кваліфіковані менеджери з роботи із клієнтами, фахівці з пошуку та підбору персоналу, фахівці з регулювання соціально-трудових відносин, бухгалтери.