«ОНБУД» – у топі кращих підприємств України
ГРУПА КОМПАНІЙ «ЄВРАЗТРЕЙД» втретє отримала звання лідера
ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ «ЄВРАЗТРЕЙД» вісім років веде справу на українському ринку металопродукції. Підприємство зосереджує свою діяльність на оптових пропозиціях для профільних клієнтів, партнерів. Здебільшого їх послугами користуються підприємства, що входять до великих структур паливно-енергетичного комплексу.

З моменту відкриття у 2011 році й до сьогодні компанія розширює свій асортимент. Так, складський фонд уміщує вироби з металу від вітчизняних і зарубіжних промислових заводів, комбінатів, серед яких — «Запоріжсталь», «Acerinox» (Іспанія), «ArcelorMittal» (Люксембург), «Outokumpu» (Фінляндія), «SSAB» (Швеція) та інші. Приміщення-склади розташовуються у кількох регіонах України: у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Кривому Розі. Більш розгорнуту інформацію можна знайти на вебсайті підприємства www.evraztrade.com.

Мета діяльності ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ «ЄВРАЗТРЕЙД» — полегшити життя відділу постачання промисловості України та забезпечити якісним металопрокатом за оптимальною вартістю. До своїх переваг підприємство відносить оперативність у прийнятті рішень, високий рівень відповідальності й відкритість і лояльність у стосунках з клієнтами.

2019 рік ознаменувався для Товариства новою перемогою — нагородою «Лідер галузі» від Національного бізнес-рейтингу. Це вже третя відзнака за наполегливу працю та високий результат.

За словами засновника та керівника ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ «ЄВРАЗТРЕЙД» Чумака Андрія Олеговича, колектив співробітників сприйняв новину про нагороду з радістю та вже як належне.
Команда Національного бізнес-рейтингу бажає компанії високих досягнень і постійного успішного зростання.