Компанія DIM group визнана лідером галузі
«ФРУТЛАЙФ» – постачальник з кваліфікацією лідера
Товариство з обмеженою відповідальністю «ФРУТЛАЙФ» розпочало власну історію з 2014 року. Сьогодні у компанії є торгова марка «AlmaFruit». Гордість за виконану працю демонструють сертифікати «Лідер року 2018» та «Керівник року».

Директор компанії Носов Олександр Васильович вважає, що один із головних факторів успіху ТОВ «ФРУТЛАЙФ» є дружній колектив фахівців своєї справи, креативних і відповідальних людей, які постійно намагаються не тільки вдосконалити робочий процес, а й поліпшити життя навколо і щоразу приємно дивувати споживача якісною та доступною продукцією.

Сьогодні компанія набуває більшої популярності. ТОВ «ФРУТЛАЙФ» розгорнула свою справу у 18 країнах світу. Серед партнерів є великі торгівельні мережі, що засвідчує визнання якості продукції, що постачається. Компанія завжди дотримується таких принципів роботи, як чесність, надійність, відповідальність, любов та повага до споживача. Команда «ФРУТЛАЙФ» докладає усіх зусиль, щоб на споживчий ринок постачався тільки кращий товар, тільки екологічно-чисті овочі та фрукти, та намагається задовольнити усі смаки та вподобання кожного покупця. Компанія застосовує передові технології щодо перевірки і контролю якості продукції, проходить різнобічні сертифікації. На адресу «ФРУТЛАЙФ» постійно надходять схвальні відгуки та подяки.

«Для всього колективу є великою честю та гордістю другий рік поспіль ставати переможцем Національного бізнес-рейтингу і отримати почесне звання «Лідер року 2018». Національне визнання, оцінка такого високого рівня, перш за все, говорить про довіру людей – і це є найбільшою нагородою для всієї команди. Дуже приємно, коли самовіддана праця співробітників компанії відзначається такими почесними нагородами. Статус лідера – це і наш успіх, і мотивація до нових звершень, і наша відповідальність, і філософія життя», – розповів керівник компанії Носов Олександр Васильович.