ТОВ «СТАЛЕКС» — лідер з виробництва металочерепиці й профнастилу
ДСГП «Агроцентр» АТ «Михайлівський райагропостач» на шляху до перемог
Дочірнє сільськогосподарське підприємство «Агроцентр» приватного акціонерного товариства «Михайлівський райагропостач» має дев'ятнадцятилітню практику діяльності. І напередодні свого 20-річчя «Агроцентр» підтвердив амбіції на успіх новою нагородою «Лідер року 2018» Національного бізнес-рейтингу.

Результат у власній галузі

Основні види діяльності підприємства:

  • розведення зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;
  • культивування овочів, кавунів, гарбузів, динь, коренеплодів і бульбоплодів;
  • підсобна діяльність у рослинництві;
  • догляд за насінням для подальшого відтворення;
  • інші види оброблення та зберігання фруктів та овочів;
  • оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин;
  • оптова торгівля фруктами й овочами;
  • надання в оренду та на використання власного чи орендованого нерухомого майна.

Досягнення безпосередньо пов'язанні з місією та принципами діяльності. Так, АТ «Михайлівський райагропостач» та його дочірнє підприємство вимогливо дотримуються управлінських правил ведення бізнесу й норм етики. Чітка субординація, виконання своїх обов'язків та любов до справи впливають на розвиток та просування справи на економічній арені.

Серед інших принципів у колективі виділяють відкритість до спілкування та знань. ДСГП «Агроцентр» бажає співпрацювати з усіма зацікавленими у їхній сфері. Таку об'єднану діяльність підприємство готове провадити за умов дотримання принципів дисципліни, виконання обов'язків, етики, довіри, прозорості та поваги до закону.

Довіра рідного краю

Підприємство добре зарекомендувало себе жителів Михайлівщини. ДСГП «Агроцентр» як рушій економіки краю проявляє себе ще й у благодійній сфері. Так, директор підприємства Галина Вікторівна Шаламова у пам'ять про свого чоловіка започаткувала «Благодійний Фонд імені Миколи Архиповича Шаламова». Таким чином від організації надходить матеріальна допомога на благоустрій району. Також виділяються кошти для закладів освіти, на підтримку місцевих спортивних команд і проведення молодіжних змагань Запорізької області.

Нагороди — підтвердження сумлінної праці

Головне підприємство — АТ «Михайлівський райагропостач» вважається власником дочірнього сільськогосподарського підприємства. Воно було визнано «Лідером галузі» у 2012, 2014, 2015 та 2017 роках. Низка перемог і нове досягнення «Лідер року 2018» демонструє налаштованість на майбутній успіх та постійний розвиток справи.

«Нагороди — це завжди приємний бонус за зроблену роботу і стимул підкорювати нові вершини. І, звичайно, — підвищення рейтингу підприємства», — розповідає директор Шаламова Галина Вікторівна.