Компанія DIM group визнана лідером галузі
Компанія «Ді-Стар» займає чільне місце в щорічних рейтингах «Лідер року 2018»
У 1994 році було започатковано ТОВ «Ді-Стар». Товариство одразу ставило собі за мету посісти високі позиції у справі виготовлення якісного алмазного інструменту.

З року в рік компанія зростала та розвивалася. Фінансові успіхи справи були спрямовані в інвестиційний бік. Так, задля своєї першості у галузі ТОВ «Ді-Стар» вкладало кошти у передове устаткування. Тому в їх сучасній роботі використовуються технології: DIAFIX, Contact Welding, Laser Welding, Hydrogen Inert Technology, Hydrogen Inert Technology Line, Hot Forged Technology, Double Hot Pressing. Заводи устатковано автоматизованими системами Dr. Fritsch GmbH.

До складу компанії входить понад 200 осіб. Кваліфіковані спеціалісти мають інженерно-технічну та професійну освіту.

Наразі товариство виробляє та реалізовує алмазні відрізні круги для КШМ по кераміці, плиткорізів, для різання природного каменю на УШМ і стаціонарному обладнанні; різання бетону на КШМ, бензорізи та швонарізники; різання асфальтного покриття на швонарізниках; фрези алмазні сегментні для КШМ та індустріальних шліфувальних машин; свердла алмазні для ручних електродрилів та свердлильних пристроїв. ТОВ «Ді-Стар» працює й над збільшенням результативності застосування алмазних знарядь.

Завдяки вдалій керівній політиці ТОВ «Ді-Стар» за свої ювілейні 25 років існування має досягнення та успіхи:
  • В арсеналі здобутків є сім нагород від Національного бізнес-рейтингу: «Лідер галузі 2010», Import Export Award 2012, «Лідер галузі 2013», «Лідер галузі 2014», «Лідер галузі 2016», «Лідер року 2017», «Лідер року 2018».
  • Компанія є найбільшим виробником у Східній Європі з великим асортиментом інструментів для будівництва та обробки каменю.
  • Компанія має зареєстровані власні торгові марки: DISTAR, ADTnS, Baumesser, MECHANIC.
  • Географія клієнтської бази компанії — це покупці з України, Росії, Німеччини, Італії, Польщі, Нідерландів, Франції, Грузії, Вірменії, США та ін

«Ми щорічно розширюємо свою дилерську мережу і забезпечуємо сервісне обслуговування на всіх світових ринках за допомогою створення нових філій, сучасних сервісних центрів, представництв та складів у дистриб'юторів», — розповідає заступник генерального директора ТОВ «Ді-Стар» з маркетингу Дебре Геннадій Вікторович.

Також компанія надає спонсорську підтримку дитячим спортивним проектам.