Компанія DIM group визнана лідером галузі
«Colares»правнича група з репутацією лідера
12 років тому в Києві була заснована Правнича група «Colares». За цей час фірма здобула досвід у сферах кримінального, господарського та адміністративного права. До переліку їх кваліфікованих співробітників належать юристи, фінансисти, податкові консультанти, аналітики, аудитори та адвокати. Адвокатський склад Правничої групи «Colares» надає фахову допомогу та веде справи як фізичних, так і юридичних осіб.

Світові стандарти якості обслуговування
Починаючи з 2007 (року заснування) й нині Правнича група «Colares» вивчає місцевий ринок, фахово розбирається у правових аспектах та дотримується міжнародних правил надання високоякісних юрпослуг як провідного напряму роботи.

Визначальні види діяльності фірми: ведення справ щодо підприємницької діяльності, надання консультацій та адвокатської допомоги у сфері антимонопольного законодавства, правове вирішення податкових питань, супровід у справах організації та здійснення операцій з закупівлі, робота із масивом судових рішень.

До Правничої групи, зокрема, входять такі компанії: Адвокатське об'єднання «Colares», ТОВ «Коларес», ТОВ «Коларес Лігал-Едвайс», ТОВ «Коларес Едвайс» і ТОВ «Коларес Консалт».


Місія як формула привабливості

Місія фірми: ««Colares» — краще рішення з достойних!»

«Це слоган Групи, який переконує, що «Colares» — це і кращий вибір з найкращого, що є на ринку, і краща робота, кращий результат», — коментує Антон Лященко, керуючий партнер Правничої групи «Colares».
Впізнаваність у суспільстві

Фірма час від часу проводить семінари та практикуми з різноманітних тем, наприклад, «Стратегія перемоги на тендерах», «Кримінальна відповідальність у державних закупівлях», «Захист бізнесу» та ін.

Компанія також веде активну діяльність у суспільній роботі. Так, працівники долучаються до розробок законопроектів. В цілому ж Правнича група «Colares» слідкує та розуміється на сучасних темах і проблемах, до яких привертає увагу не тільки суспільства, а й урядових, законодавчих органів.

Наприклад, юристи «Colares» надавали правову допомогу щодо повернення коштів за неякісні турпослуги від одного з українських туристичних операторів. Також брали участь у засіданнях комітетів ВР України, долучалися до проведення юридичних форумів тощо.

Правнича група співпрацює з українськими закладами вищої освіти задля виховання нового покоління юристів.

Нагорода — високий ступінь розвитку

Правнича група «Colares» входить до рейтингу успішних юридичних компаній України. Тепер у колекції перемог команди є нагорода «Лідер року 2018» від Національного бізнес-рейтингу. Це звання компанія отримує вперше.

«Досвід і ті, хто поруч, — дуже важливо. Ми в колективі з ентузіазмом сприйняли новину про нагородження. Це створить ще більше бажання ставати кращими», — Антон Лященко, керуючий партнер Правничої групи «Colares».