Компанія DIM group визнана лідером галузі
Центр Біржових Технологій здобув звання «Лідер галузі 2020»
Національний бізнес-рейтинг радо вітає серед своїх лідерів Центр Біржових Технологій! Цього року підприємство заслужено отримало звання «Лідер галузі 2020», здобувши «золото» серед суб'єктів господарювання України за показником «Рентабельність реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг)», а також «золото» серед суб'єктів господарювання м. Києва за аналогічним показником — «Рентабельність реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг)».

Шлях до цього почесного звання, яке засвідчує непересічні результати роботи й відмінні показники діяльності, розпочався у 2015 року, коли ЦБТ зробив перші кроки у сфері надання послуг із навчання і консалтингу.
  Нині підприємство має офіси у чотирьох містах України — Києві, Львові, Чернівцях та Одесі — та пропонує такі послуги й продукти:
  Вебінари і відеолекції
  Аналітика фінансового ринку
  Сервіс дистанційного навчання
  У кожному своєму кроці ЦБТ чітко дотримується місії — увесь колектив дружно працює на підвищення рівня фінансової грамотності населення, передаючи знання з різних сфер економіки, допомагаючи вивчати й аналізувати фінансовий ринок.

  Для цього створено ексклюзивні навчальні програми, що базуються на передових світових напрацюваннях. Активно використовуються авторські методики. До викладання залучають професійних трейдерів-практиків, адже хто краще може розкрити особливості діяльності на фінансовому ринку, як не люди, котрі на практиці вивчили цей світ до найменших дрібниць і можуть поділитися безцінним досвідом. На сьогодні навчання за програмами підприємства пройшло уже понад 25 000 осіб!

  Над фінансовою аналітикою, що пропонує Центр Біржових Технологій своїм клієнтам, працюють визнані експерти, чиї публікації та коментарі професійних питань є на сторінках провідних галузевих і суспільно-політичних видань країни.

  Звісно, життя не стоїть на місці, змінюючись динамічно й інколи непередбачувано, тож ЦБТ постійно оновлює навчальні програми, пропонуючи споживачу завжди актуальні знання на високому рівні.

  Однак діяльність Центру не обмежується лише професійною сферою — на постійній основі підприємство співпрацює із благодійним фондом «Там, де живе надія».
   Звання «Лідер галузі» підприємство отримало вперше, що стало визначною подією для всього колективу.