«ОНБУД» – у топі кращих підприємств України
AZMOL BP тримає орієнтир на успіх
Для кожного власника його авто є унікальним. Та й справність машини, її доглянутість, краса зсередини та ззовні відіграє ключову роль у житті автопоціновувачів. Серед головного вартує уваги й якість мастила, яке надходить у серце машини — двигун. Що вже й казати про виробничу галузь, де якість спеціалізованих промислових олив також украй важлива. Про забезпечення такими товарами подбало ТОВ «Українсько-британське спільне підприємство «АЗМОЛ-БРІТІШ ПЕТРОКЕМІКАЛС» (LLC «JV AZMOL-BP»).

У асортименті виробника об'єднано групи мастил таких напрямів:

● користувацькі оливи, мастила та інша автохімія;
● продукція для комерційного сегмента;
● промислові засоби змащування;
● мастила для агросектора.

Особливості, що вирізняють продукцію:

● виробництво, що супроводжується участю спеціалістів з Великобританії;
● контрольована якість європейського рівня;
● використання виключно європейських базових олив і пакетів присадок;
● конкурентоспроможність на міжнародному ринку.

Керівництво підприємства наголошує, що продукція та увесь технологічний процес щороку вдосконалюється, компанія переймає досвід компаній з Європи. Так, профільні спеціалісти AZMOL-BP мають справу з хімелементами й першочерговими оливами високого ступеня очищення. Це гарантує клієнтам і партнерам отримання мастильних матеріалів, котрі відповідають міжнародним стандартам якості.

Компанія AZMOL-BP також співпрацює з адмінсектором міста Бердянськ і канадськими партнерами щодо розвитку промислового туризму, долучається до вирішення інфраструктурних питань. Наприклад, бере участь у спортивних ініціативах, закуповуючи форму для дитячих спортивних команд, передаючи дитячі іграшки до дитячих садків. Крім того, підприємство організовує безплатні екскурсії на своє виробництво.

Чудовим приводом для гордості AZMOL-BP стала перша нагорода «Лідер галузі 2019» від Національного бізнес-рейтингу.

Про успішну відзнаку підприємство вже встигло розповісти клієнтам і партнерам, опублікувавши новину на офіційному сайті компанії, у соцмережах, а також всім колективом організувало фотосесію з нагородою.

Приємно бачити згуртованість колективу та керівництва.
Бажаємо AZMOL BP ще більших звершень і досягнень у майбутньому!