Компанія DIM group визнана лідером галузі
«Аструм» — серед лідерів ринку юридичних послуг

Мистецтво — у наполегливості та вмінні крок за кроком йти до мети. За таким принципом просувається справа, яка від самого початку націлена на успіх. Так, у 2010 році була заснована «Юридична фірма «Аструм», що активно розвивається та прагне успіху й визнання.

У принципи роботи закладено партнерські взаємовідносини юристів і адвокатів. За 8 років діяльності у сфері права «Юридична фірма «Аструм» виробила свої критерії роботи з клієнтами:

- знаходження найкращого рішення з можливих у роботі з інтересами фірми та клієнта;
- прагнення завжди зробити більше під час співпраці з клієнтом;
- швидкість виконання;
- у веденні справ використовується весь інтелектуальний потенціал кваліфікованих професіоналів фірми;
- оптимізація всіх робочих процесів;
- підтримка прозорості й відкритості в роботі з новою інформацією;
- «ні» стандартному (шаблонному) мисленню;
- підтримання відносин із якомога більшою кількістю клієнтів фірми;
- використання медіації як альтернативи судового вирішення спорів.

«Юридична фірма «Аструм» всіляко підтримує соціальні проекти. Зокрема, спонсорує ФК «Промінь» (Львівська обл.) та молодіжну організацію «Пласт — український скаутинг».

Фірма вперше отримала престижну нагороду «Лідер року 2018». Таке досягнення стало свідченням відмінної праці та наявності тих якостей у веденні справ, яких бракує решті юрфірм.

Керуючий партнер Ярослав Косендюк зазначив: «Пишаємося отриманою нагородою, адже вона підтверджує сенс нашої плідної праці».

На шляху до успіху — важливі звершення та довготривалі стратегії розвитку. Так, «Юридична фірма «Аструм» має у планах розширити команду та відкрити нові представництва.