5 санаторіїв-лідерів, де можна відпочити влітку 2019

У перелік підприємств, які за результатами Національного бізнес-рейтингу визнано найуспішнішими, увійшли відомі українські санаторії. Вони отримали нагороду «Лідер року» медичної галузі. Тож ми зробили добірку топ-закладів для тих наших читачів, хто усе ще не визначився, де провести відпустку.

Одразу два санаторії із Закарпаття — серед лавреатів рейтингу: «Теплиця» (м. Виноградів) та «Боржава» (с. Довге, Іршавський р-н).
«Фішка» санаторію «Теплиця» — власний термальний басейн. Зупинитися можна як у оздоровчих корпусах, так і в дерев'яних будиночках. У закладі є бальнеологічна лікувальна база, мінеральний басейн, сауна, спортивні майданчики. Тут оздоровлюються дорослі та діти.
У «Боржаві» мінеральними водами лікують захворювання серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату. Заклад славиться особливим методом оздоровлення — винотерапією. Прекрасна місцевість, у якій розташований санаторій, спонукає до прогулянок у лісі, поблизу гірського озера й струмка. Можливі прогулянки на конях.
Багата на популярні місця відпочинку і Львівщина. Трускавецькі санаторії — також у лідерах рейтингу, а саме «Шахтар» та «Дніпро-Бескид».
У «Шахтар» їдуть лікувати печінку, жовчний, нирки, шлунок. Мінеральні води та зручне розташування роблять заклад популярним серед українців. Окрім того, тут чудово організовано дозвілля: можна замовити екскурсію в Карпати, відпочити в сауні, скористатися послугами косметичного салону.
«Дніпро-Бескид» — комплекс із санаторію та готелю. Тут працюють доктори наук та заслужені лікарі. У санаторії проводять унікальні лікувальні процедури, створено єдиний в Україні бювет із безконтактним доступом. Також є тренажерний зал, сауна, басейн.
На Київщині «Лідером галузі» у медичній сфері визнано «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Чайка». У закладі поєднується креативне дозвілля та лікування. Скеледром, творчі майстерні і навіть економічні ігри — усе, аби дитина добре відпочила. А соляна кімната, інгаляторій, лікувальна фізкультура допоможуть подбати про здоров'я.
Навіть якщо у вас відпустка не випала на літні місяці, багато санаторіїв працюють цілий рік. Тож шанс відпочити у кращих закладах України є завжди.

А ми нагадуємо, що рейтингування триває і вже в серпні відбудеться щорічна Урочиста церемонія вручення нагород найуспішнішим компаніям. Перевіряйте рейтинг свого підприємства на головній сторінці нашого сайту і бронюйте місця для своєї команди.