Компанія DIM group визнана лідером галузі
14 років нового
успішного життя

19 січня 2019 р. шестикратний лауреат Національного бізнес-рейтингу ТОВ «Нове Життя-БАД» відсвяткувало 14-ту річницю заснування. В урочистостях взяла участь голова оргкомітету НБР в Україні Інна Литвинова. Свято відбулося в Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ» в Києві.

Компанія «Нове Життя-БАД» випускає та реалізовує понад дві сотні видів високоякісних і натуральних косметичних товарів, БАДів та засобів для догляду за будинком. Мережа представництв нараховує більше 700 інформаційних центрів по всій Україні.

Підприємство довго йшло до успіху, на шляху засновників траплялося різне: і злети, і падіння. Але впевненість у власній справі та відкриті стосунки як з клієнтами, так і з командою дали змогу згуртувати навколо бізнесу понад 200 сімей.
Усі вони перебувають у статусі не нижче Діамантових Директорів.

Та, як кажуть, справжній тріумф приходить не до тих, хто обійшов інших, а до тих, хто зумів перемогти себе. Компанія «Нове життя-БАД» щороку входить у лідери своєї галузі за результатами комплексної рейтингової оцінки і навіть більше — покращує свої позиції у рейтингу. Приміром, у 2018 році зробила реальний прорив, піднявшись із 33-го на 8-ме місце серед підприємств України в номінації «Ділова активність». У Дніпропетровській області втримала почесне 3-тє місце.

Голова оргкомітету Національного бізнес-рейтингу Інна Литвинова вручила підприємству почесну відзнаку «Лідер року 2018». Також нагороди отримали кращі працівники та партнери «Нового життя».

За раціональний підхід до вирішення бізнес-завдань і продуктивне корпоративне управління орденом «Професіонал року» нагороджено директора Вікторію Віталіївну Лебеденко. За сумлінне виконання поставлених завдань, відповідальність і професіоналізм медаллю «Гордість колективу» відзначено головного технолога Аліну Михайлівну Мірошник.

За значний внесок у робочий процес, старанність і професійну майстерність іменні сертифікати «Спеціаліст року» отримали:
- директор Григорій Вікторович Кучерявенко,
- керівник ІТ-відділу Дмитро Сергійович Пасічник,
- головний валеолог Світлана Олексіївна Булигіна,
- керівник кур'єрської служби Олексій Олександрович Тітов.

Також персональними VIP-нагородами за особливі заслуги відзначено директорів:
- Анну Геннадіївну та Володимира Григоровича Моргунів,
- Наталію Миколаївну і Володимира Олександровича Саленків,
- Дарію Георгіївну Моросяк,
- Тетяну Василівну та Віталія Броніславовича Федораків.

Інна Валеріївна подякувала ТОВ «Нове життя-БАД» за співпрацю і побажала стабільності, благополуччя, процвітання, плідних ідей і гучних перемог.