Компанія DIM group визнана лідером галузі
Лідери рейтингу: юристи повертають віру людей до букви закону
Нещодавно Національний бізнес-рейтинг уже вдруге вручив нагороду «Лідер року» Всеукраїнському об'єднанню юристів Revealing information.

За результатами економічного рейтингу, проведеного у 2019 році, підприємство очолило рейтинг у своєму виді діяльності на Київщині і зайняло 19 місце в Україні. Це високі показники ефективності роботи компанії, і вони гідні визнання, поваги й підтримки.

Компанія здійснює юридичний супровід українських підприємств, надає інформаційно-аналітичні послуги, вживає заходів із економічної безпеки та протидії рейдерству, захищає потерпілих у цивільних, адміністративних та кримінальних справах. Окрім того, фахівці Revealing information представляють інтереси іноземних підприємств та громадян в українських судах.

Підприємство має велику мережу партнерів по всій Україні, співпрацює із європейськими колегами. Тому клієнти юридичної компанії завжди отримують оперативну допомогу.

Колектив Revealing information об'єднує досвідчених експертів, які поважають закон та захищають потерпілих від шахрайства, рейдерства, бандитизму. Щоб стати частиною команди, претенденти проходять конкурс, у якому перевірять не тільки їхні професійні, а й моральні якості.
Нагорода «Лідер року 2019» підтверджує фінансову успішність, результативність, високу ділову активність підприємства Ревелін Інформейшн. Це дзеркало добросовісного бізнесу, який розвиває не лише галузь, у якій працює, а й всю українську економіку.