Новини

20 березня 2017

Нове досягнення ТОВ «НВП-Рудпромавтоматика» – Leader of the Branch 2016

DSC08090Підприємство «Рудпромавтоматика» у черговий раз підтвердило лідерську позицію у сфері виробництва електроустаткування. Компанія стабільно утримує статус кращої у своїй галузі, завойовуючи почесні нагороди Національного бізнес-рейтингу в декількох номінаціях: «Лідер галузі» в 2007, 2010, 2015, 2016 рр., «Експортер року» – в 2014 р. Оргкомітет Національного бізнес-рейтингу в Україні щиро вітає керівництво і команду ТОВ «НВП-Рудпромавтоматика» з присвоєною нагородою, яка стане стимулом в досягненні нових успіхів колективу!

Детальніше...

09 березня 2017

Історія успіху ТОВ «Електропостачзбут»

Elektrosnabsbyt 2Підприємство «Електропостачзбут» працює стабільно на ринку України більше 20 років. Маючи власне обладнання «Електропостачзбут» постійно нарощує виробничі потужності, використовуючи давальницьку сировину, тим самим створюючи нові робочі місця. Компанія приділяє велику увагу освоєнню нових ринків збуту і вже сьогодні співпрацює з підприємствами хімічної галузі не лише в Україні, але і в Росії, Білорусі. Постійно займаючи високі місця серед виробників своєї галузі, в 2016 році ТОВ «Електропостачзбут» за результатами незалежного рейтингування Союзу Національних бізнес-рейтингів було удостоєно високої міжнародної нагороди Leader Of the Branch 2016 («Лідер галузі 2016»).

Детальніше...

02 березня 2017

ХК «Київмісьбуд» знову лідирує в Національному бізнес-рейтингу

SamkovХолдингова компанія «Київмісьбуд» є одним з найбільших учасників ринку нерухомості в Україні. Співробітники «Київмісьбуд» йдуть в ногу з часом, удосконалюючись і підвищуючи професійний рівень, а устаткування експлуатується тільки сертифікованими фахівцями. У холдингу працюють майже 400 заслужених працівників галузі, а 2000 співробітників мають державні нагороди. Міжнародна нагорода Leader of the branch 2016 («Лідер галузі 2016») за результатами ранжирування Національного бізнес-рейтингу в Україні стала ще одним успіхом ПАТ ХК «Київміськбуд».

Детальніше...

15 лютого 2017

Історія успіху компанії OLEROM

DSC 0106Тренінгова компанія OLEROM працює в сфері бізнес-освіти з 2012 року. Підготовлені її спеціалістами тренінги індивідуальні та неповторні. Це не споживчий продукт, а вигідна інвестиція у майбутнє конкретного клієнта-компанії та її фінансове благополуччя. Інноваційна робота OLEROM отримала високу оцінку Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні і, як підтвердження досягнутого успіху, – медаль і Національний сертифікат «Лідер галузі 2016».

Детальніше...

08 лютого 2017

Розширюйте свої ділові контакти – станьте учасником Міжнародної бізнес-конференції для лідерів економіки

Союз Національних бізнес-рейтингів запрошує вас на знакову ділову подію, яка відбудеться 3 березня 2017 року в Палаці Незалежності і збере бізнес-еліту з Казахстану, України, Білорусі, Росії і інших країн-учасниць Союзу НБР. Захід складається з двох частин – ділової і урочистої. На початку дня відбудеться конференція за участю авторитетних спікерів, імена яких незабаром з'являться на нашому сайті разом з темою форуму.

Детальніше...