Відгуки лідерів

21 вересня 2016

Церемонія для мене важлива перебуванням у середовищі людей, які вже в цьому житті щось зробили, мають досягнення. Я завжди кажу: хай живуть бізнесмени, бізнесвумен! Перебуваючи серед цих людей, розумієш, навіщо ти це робиш і що ти не один. З рештою, ми працюємо задля нашої країни і прагнемо пишатися нею. Дякую всім бізнесменам. Слава Україні!

Із інтерв’ю з Олегом Данильченком, ТОВ «МОДНА ШКОЛА»

 

Статус лідера в Україні для мене означає мотивацію: держава потребує міцної економіки, створення нових робочих місць. Наша корпорація прагне генерувати робочі місця, розвивати економіку і надалі розвивати тут свій бізнес. Зустрів сьогодні багато нових людей. Дуже позитивним є те, що організатори приготували для учасників заходу, а також можливість контактів і вибір варіантів наявної співпраці у майбутньому.

Із інтерв’ю з Мілошем Босаком, ТОВ «ЯДЗАКІ УКРАЇНА»

 

Статус лідера для нас означає, що ми маємо бути взірцем для інших транспортних підприємств. Це надзвичайна відповідальність, оскільки, перевозячи щодня понад мільйон пасажирів, мусимо дотримуватися високих стандартів якості безпеки та комфорту перевезень. Сьогоднішній вечір запам’ятається дружелюбною атмосферою. Можна зазначити, що це була атмосфера лідерів.

Із інтерв'ю з Ганною Бондар, КП «КИЇВПАСТРАНС»

 

Дякуємо організаторам церемонії. Сподобався сам процес нагородження. Кожен учасник був представлений, міг відчути себе справжнім лідером, побачити і відчути, що його заслуги гідно відзначені.

Із інтерв'ю з Леонідом Ельбертом, ТОВ «І ЕМ ДІ КОНСАЛТ»

 

Присвоєння статусу лідера — це для нас висока честь. Ми багато років працювали, прагнули стати першими і надавати найкращий сервіс, продавати лише якісні товари і послуги на ринку профілактичного медичного обладнання. Приємно, що НБР відзначає кращих, дає стимул для того, щоб успішно працювати і надалі.

Із інтерв'ю з Артуром Комаріцою, ТОВ «ВАЛЕНТА»

 

Приємно мати справу з такими професіоналами, як Національний бізнес-рейтинг - НБР. Він традиційно організовує свята урочисто, красиво, навіть по-сімейному, бо створює комфорт і затишок для людей, які стали лідерами економіки.

Із інтерв'ю з Юрієм та Тетяною Альшевськими, ТОВ «Гарант та партнери»


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове