Новини

Вітаємо команду SWOT у співтоваристві лідерів!

2018-03-06 FB unbr storyofleaderКомпанія «Smart Web Optimization Technologies» (SWOT) відзначена нагородою Leader of the branch («Лідер галузі») за результатами загальнодержавного рейтингування. Це означає, що підприємство вирізняється ефективністю та надійністю з-поміж подібних організацій. Як відмічають у SWOT, такого успіху молодій компанії вдалось досягти виключно завдяки професіоналізму зібраної команди.

SWOT – команда амбіційних сучасних професіоналів, які створюють кращі у своїх нішах веб-сайти будь-якого рівня складності. Серед інших запропонованих послуг: брендінг, розумний дизайн та проектування (UI / UX), монтаж відео. У компанії гарантують ефективність виконаних замовлень та забезпечення супроводу проектів після запуску.

«Ми зібрали кращих фахівців України з маркетингу, стратегії і веб-розробки та знаємо, як будуються великі успішні інтернет-проекти. Для нашої компанії SWOT Llc нагорода НБР – це насамперед визнання досягнень нашої команди, правильності обраної стратегії, надійності та привабливості для інвесторів нашого бізнесу та проектів. Це надає додаткової наснаги в подальшому розвитку бізнесу для нових досягнень»– поділились співробітники підприємства.


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове