Новини

«С.М.Т.- ЛТД»: нагорода «Лідер року» – символ відкритості та прозорості бізнесу

11.2017 UA ТОВ С.М.Т.  ЛТД маркуванняТОВ «С.М.Т.- ЛТД» було засноване у 1992 році, і відтоді його основними видами діяльності залишаються транспортно-експедиторське обслуговування, портове і лінійне агентування, мультимодальні міжнародні контейнерні перевезення.

Підприємство входить в топ Національного бізнес-рейтингу уже упродовж 12 років. Це, безсумнівно, свідчить про його стабільність, постійний розвиток, надійність та бездоганну репутацію в очах клієнтів та партнерів.

Сфера послуг «С.М.Т.- ЛТД» постійно розширюється та вдосконалюється, ведеться розробка найкращих рішень для мультимодальних транспортних схем. Сьогодні підприємство пропонує своїм постійним та потенційним клієнтам повний спектр транспортно-експедиторських, логістичних послуг, наземні перевезення авто- і залізничним транспортом, перевантажування і складське зберігання на власному перевантажувальному комплексі та інші послуги найвищого рівня.

Особливу увагу тут приділяють професійному рівню спеціалістів. Частина співробітників компанії має десять та більше років досвіду праці у транспортному бізнесі. За останні роки також з’явилися молоді працівники. Весь основний персонал компанії має вищу освіту та володіє англійською мовою.

Нагорода Національного бізнес-рейтингу та присвоєння статусу лідера ТОВ «С.М.Т. – ЛТД» є показником успішної діяльності компанії, відзнакою за професійні та соціальні досягнення, символом відкритості та прозорості бізнесу.


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове