Новини

«Пишаємось, що працюємо у компанії-лідері»

11.2017 UA Юридична компанія КФНТОВ «ЮК «КФН» було засноване у 2012 році. 22 жовтня компанія відсвяткували свій перший ювілей – 5 років. За цей час компанія виросла, закріпилась на ринку, досягла високого професійного рівня надання послуг: юридичних (в усіх питаннях права) та бухгалтерських.

Кожного дня фахівці «ЮК «КФН» надають велику кількість консультацій, в тому числі підприємствам, які тільки починають свій шлях. Завдяки компанії Україні з’явилось чимало підприємств, благодійних організацій, громадських об’єднань. Також «ЮК «КФН» представляє інтереси клієнтів в судах, вчасно і якісно надає правову допомогу в процесі вирішення господарських, цивільних, адміністративних спорів.

Національний бізнес-рейтинг визнав підприємство лідером та відмітив його досягнення престижними нагородами. З цього привод у компанії кажуть:

11.2017 UA Юридична компанія КФН 1«Такому успіху ми завдячуємо нашим клієнтам, які довіряють нам та постійно стимулюють до вдосконалення, а також всій команді «ЮК «КФН». Рушійною силою нашої компанії є ефективне управління  та злагоджена роботи команди, завзяття та наполегливість кожного працівника, усвідомлення важливості свого місця в команді, натхнення робити спільну справу, яка користується повагою суспільства, а також ставлення до проблем кожного клієнта, як до власних».

Будь-яка нагорода, в першу чергу, означає підтвердження статусу компанії на ринку України. Це ще один доказ того, що компанія спрямована на якісне задоволення потреб клієнтів.

«Для кожного нашого працівника, – підкреслюють в «ЮК «КФН», – нагорода Національного бізнес-рейтингу та присвоєння статусу лідера є гордістю. Ми пишаємось, що працюємо у такій команді. Це надихає нас на старанну працю та закликає викладатися на всі 100% для власного розвитку та розвитку «Юридичної компанії «КФН».


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове