Новини

Розум, інтуїція та досвід – запорука бізнес-успіху

IMG 51931Компанія «Грант Торнтон Легіс» успішно поєднує більш ніж 11-річний досвід роботи на місцевому ринку з глобальними ресурсами та баченням Грант Торнтон Інтернешнл – провідної світової мережі, яка об'єднує незалежні компанії, що надають аудиторські, податкові та консалтингові послуги. «Грант Торнтон Інтернешнел» має більше 47 000 співробітників у 130 країнах світу.

Клієнти компанії отримують високоякісні послуги за справедливою ціною. А стосунки із споживачами вибудовуються на основі довіри та конфіденційності. Приймати вірні бізнес-рішення тут допомагають, базуючись на розумі, інтуїції та досвіді. Саме тому «Грант Тонтон Легіс» заслужено високу репутацію в державному та корпоративному секторах.

Грант Торнтон допомогає клієнтам прийняти правильне бізнес-рішення, базуючись на розумі та інтуїції, в основі яких лежить багаторічний досвід.

«Нам приємно, що робота компанії «Грант Тонтон Легіс» отримала високу відзнаку та статус «Лідер галузі» (Золото рейтингу) в номінації «Ділова активність». Сподіваємось, що репутація та високий професіоналізм, притаманний співробітникам нашої компанії, і в майбутньому будуть гарантами надійності та перспективності нашої компанії», – зазначають володарі нагороди від Національного бізнес-рейтингу. 


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове