Новини

Від заводського відділу – до підприємства-лідера

DSC 0825Товариство з обмеженою відповідальністю «НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС» – українська інжинірингова компанія, заснована в 2013 році у Києві. Як і багато інших компаній на ринку промислової автоматизації, «НГХ СЕРВІС» зросла з заводських відділів автоматизації.

Протягом останніх десятиліть співробітники проводили поступову автоматизацію рідних підприємств, впроваджували сучасні засоби КВПтаА і АСУТП, замінювали застаріле обладнання.

Фахівці в тісній співпраці з технологами заводів і проектними інститутами автоматизували існуючі виробничі установки, брали участь в розробці і монтажі споруджуваних нових промислових об'єктів. Проводили пусконалагоджувальні роботи, а в подальшому, проводили сервісне обслуговування реконструйованих та новозбудованих об'єктів. Накопичений кадровий потенціал, досвід і матеріально-технічна база дозволили вийти за межі «батьківських» підприємств і створити компанію ТОВ «НГХ СЕРВІС».

«Нагорода Національного бізнес-рейтингу та присвоєння статусу «Лідера року» – це  додатковий вагомий фактор, що підвищуватиме конкурентоспроможність нашого підприємства на ринку в майбутньому і дозволить збільшити портфель наших замовлень», – упевнені в компанії.

 


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове