Новини

Нагорода – підтвердження важливості справи і стимул для пошуку нових рішень

tov sintez2У 2000 році колектив однодумців організував підприємство з виробництва імплантатів та інструментів для черезкісткового та накісткового остеосинтезу.

Основним напрямком діяльності «Синтез-К» є розробка та виробництво по повному циклу (від наукового пошуку до застосування в практичній медицині) оригінальних стержневих репозиційно-фіксуючих апаратів для остеосинтезу довгих кісток.

У тісному співробітництві з Інститутом травматології та ортопедії НАМН України підприємство розробило технічну документацію і запровадило в серійне виробництво апарати зовнішньої фіксації, які успішно застосовуються у лікуванні політравм, пошкоджень опорно-рухового апарата, бойових пошкоджень довгих кісток кінцівок, центральних звихів стегнової кістки та переломів дна вертлюгової западини, патологічних переломів кісток на тлі метастатичного ураження тощо.

Винаходи запатентовані, а методики лікування розробленими апаратами – запроваджені у багатьох лікувальних закладах України.

Чіткий розподіл обов’язків, усвідомлення важливості справи, яку провадить підприємство та відповідальне ставлення кожного із працівників до вирішення поставлених завдань – стало запорукою успіху «Синтез-К». Але головним стимулом є – допомога хірургам у забезпеченні якісним інструментарієм для лікування складних хворих ортопедо-травматологічного профілю та одужання пацієнтів.

«Конкуренція на ринку товарів, в т.ч. медичних, досить потужна. Нагорода Національного бізнес-рейтингу та присвоєння статусу лідера є для нашого підприємства підтвердженням важливості справи, яку ми провадимо вже 17 років, і стимулом для колективу у пошуку нових технічних та інженерних рішень в галузі виробництва медичного інструментарію», – підкреслили в «Синтез-К».

 


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове