Новини

Найкращі підприємства України відзначені нагородами на церемонії до Дня незалежності

8 223 серпня 2017 року відбулась Міжнародна бізнес-конференція та Урочиста церемонія нагородження лідерів економіки країн-учасниць Союзу Національних бізнес-рейтингів. У зустрічі взяли участь більше ста власників бізнесу, керівників та кращих працівників підприємств із різних куточків України, Грузії та Казахстану.

До Дня незалежності України бізнесмени, чиї підприємства увійшли в число кращих за версією Національного бізнес-рейтингу, отримали нагороди в елітному комплексі неподалік Львова. На лідерів чекала насичена ділова програма, нові знайомства та багато сюрпризів.

Захід відбувся за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ

Міжнародна бізнес-конференція відбулась у форматі нетворкінг-коктейлю. У невимушеній атмосфері учасники познайомились одне з одним, представили свої підприємства, обговорили можливості подальшої співпраці.

Таким чином зустріч стала відмінною платформою для розширення ділових зв’язків не лише між вітчизняними підприємцями, а й із зарубіжними колегами. Такі неформальні зустрічі  відкрите спілкування, налагодження стосунків – в майбутньому можуть перерости в ділову співпрацю.

Модератором заходу була Марія Терехова, яка має уже більше 15 років досвіду у веденні успішного бізнесу в Україні та Казахстані. Співзасновниця Групи компаній X-Tend поділились секретами розвитку мережі ділових контактів як у реальному житті, так і у популярних соціальних мережах.

НАГОРОДА НБР – СИМВОЛ УСПІХУ

7 2Лауреатами рейтингу стали аграрні, медичні, будівельні, сільськогосподарські, промислові та інші компанії. Віднині вони – володарі нагород «Лідер року», Leader of the branch («Лідер галузі»), Import Export Award («Експортер/Імпортер року»), що свідчить про високі досягнення підприємств та їхній значний внесок у розвиток економіки. Адже ці компанії визнано лідерами на основі комплексного аналізу фінансово-економічних показників їхньої діяльності.

«Досягнення Ваших підприємств – результат колосальної праці, досвіду, вміння управляти бізнес-процесами. Це «сума» прийнятих рішень і командної роботи. Нагороди від Національного бізнес-рейтингу  символ вашої сміливості, надійності й успіху»,  зазначила під час привітальної промови Голова оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні Анна Шуліка.

Персональними нагородами були відзначені кращі керівники й співробітники підприємств-лідерів. Їхні щирі емоції  радість від нагородження та перебування на заході  створили особливу атмосферу урочистості.

СВЯТКУВАННЯ БІЗНЕС-ТРІУМФУ

 MG 2409Зустріч лідерів відбулася у невимовно красивому місці на Львівщині – відпочинковому комплексі EdemResortMedical & SPA. Палац, живописна природа, джерельне озеро, кришталево чисте повітря – тут є все, аби відчути себе у райському куточку.

Справжнього драйву до свята додавали ведучі – Андрій Матящук та Марія Мазо. Досвідчені, невимушені та елегантні – вони, безумовно, зробили вечір незабутнім.

До високих нагород учасники отримали ще й безліч приємних подарунків від партнерів розіграшу: сертифікати на послуги, книги, знижки на товари тощо.

На завершення цієї масштабної міжнародної події відбулось шоу за участі українського популярного гурту «НЕАНГЕЛИ» та святковий банкет.

Національне та міжнародне визнання, нові знання та досвід, ефективні маркетингові інструменти, мотивація та натхнення – ось, що отримав кожен учасник зустрічі лідерів. А також – яскраві враження та емоції, що дадуть наснагу на нові звершення.


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове