Новини

«ДЖІ-ЕН-ЕЛ»: 25 років на українському ринку

2 ДЖІ-ЕН-ЕЛ ПВТППідприємство «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» засноване в 1992 році і має багаторічні традиції торгівлі і виробництва. За час роботи компанія завоювала статус надійного постачальника не лише серед українських, але і серед зарубіжних покупців.

ВИРОБНИЦТВО

Україна традиційно є країною, яка вирощує і переробляє зерно. Сприятливі кліматичні умови і унікальні родючі землі дозволяють збирати значні урожаї зернових і робити з них крупи і борошно високої якості. Підприємство «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» відноситься до борошномельно-круп'яної галузі. Адміністративно-виробничий комплекс розташований в м. Чернігові. У 20 км від міста розміщуються комбінат по виробництву хлібопродуктів і комбікормів, і зернові склади потужністю 15 тис. т.

Потужності заводів дозволяють переробляти до 160 т зернових на добу. Основна група товарів – крупи в асортименті (горох шліфований (цілий, колотий), крупа кукурудзяна, борошно кукурудзяне, крупа пшоно шліфоване, крупа гречана (ядриця), крупа перлова, крупа пшенична).

Другим напрямком товарообігу є оптова торгівля зерном, бобовими та продуктами харчування. Підприємство поставляє сою, кукурудзу, просо, соняшник кондитерський, люпин, нут, коріандр, гірчицю, віку, боби кормові, насіння льону. Під замовлення може поставляти борошно пшеничне, житнє і кукурудзяну, соняшникову олію, цукор буряковий та інші продукти харчування українського виробництва.

ПРИВІД ДЛЯ ГОРДОСТІ Є

17952991 813246042165340 1948913292806379135 nПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» є членом ТПП України та Чернігівської РТПП. Компанія виступає членом всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України», членом обласного об'єднання організацій роботодавців «Сіверщина», є асоційованим членом Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу.

Серед особливих заслуг: лауреат Національного бізнес-рейтингу у декількох номінаціях та володар нагород: «Лідер галузі 2010», «Експортер року 2012», «Експортер року 2016», лауреат Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України 2009».

ЗАПОРУКА УСПІХУ

Одним з ключових моментів сьогоднішньої стратегії в просуванні продукції є пошук оптимального співвідношення вартість/якість. Продукція має високу біологічну і харчову цінність і призначається безпосередньо як для споживання, так і для потреб харчової промисловості.

Висока якість готової продукції досягається за рахунок забезпечення стабільності якості і безпеки на усіх етапах виробництва, починаючи з моменту відбору постачання сировини. Цьому сприяють впроваджені на підприємстві системи менеджменту якості ISO - 9001: 2015 і безпеці харчової продукції ISO 22000 : 2005.

Однією з умов успішного функціонування підприємства на ринку, підтримки ринкових позицій є дотримання принципу встановлення стійких довготривалих взаємин з клієнтами і індивідуального підходу в роботі з кожним з них.


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове