Новини

Львівщина прийматиме найуспішніших підприємців України, Грузії, Казахстану

DSC 5797До Дня Незалежності України бізнесмени, чиї підприємства увійшли в число кращих за версією Національного бізнес-рейтингу, отримають нагороди в елітному комплексі неподалік Львова. На них чекають також нетворкінг-коктейль та шоу за участі зірок.

23 серпня 2017 року відбудеться Міжнародна бізнес-конференція та Урочиста церемонія нагородження лідерів економіки країн-учасниць Союзу Національних бізнес-рейтингів. У зустрічі візьмуть участь більше ста власників бізнесу, керівників та кращих працівників підприємств із різних куточків України. Очікуються гості з Грузії та Казахстану.

Бізнес-спільнота збереться у відпочинковому комплексі Edem Resort Medical & SPA. Райський куточок розташований на березі джерельного озера неподалік Львова. Тож гості зможуть скористатись нагодою і відвідати стародавнє місто кави й шоколаду.

2016 12 16 Kyiv 2Учасники заходу отримають престижні нагороди «Лідер року», Leader of the branch, Import Export Award, що засвідчують високі досягнення підприємств та їх значний внесок у розвиток економіки. Адже ці компанії визнано лідерами на основі комплексного аналізу фінансово-економічних показників їхньої діяльності.

Окрім того, бізнесмени візьмуть участь в інноваційному форматі ділових заходів – networking-cocktail. Вони сумістять навчання мистецтву налагодження бізнес-контактів із неформальним спілкуванням та реальними знайомствами. Тому зможуть уже на зустрічі знайти нових потенційних партнерів та клієнтів.

На завершення цієї масштабної міжнародної події відбудеться шоу за участі українського поп-гурту «НЕАНГЕЛИ» та святковий банкет.

Національне та міжнародне визнання, нові знання та досвід, ефективні маркетингові інструменти, мотивація та натхнення – ось, що гарантовано отримає кожен учасник зустрічі лідерів. А також – яскраві враження та емоції, що дадуть наснагу на нові звершення. 

Деталі та реєстрація:

+38 (044) 232-94-44

+38 (067) 234-10-00

+38 (063) 681-10-00


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове