Новини

07 червня 2018

Бюро перекладів «АЗУРІТ» вдруге визнано лідером

azuritКомпанія «Азуріт» увійшла до числа найкращих підприємств України за авторитетною оцінкою Національного бізнес-рейтингу та визнана «Лідером року 2017». Відтепер успішність, стабільність  високу репутацію підприємства підтверджують престижні нагороди. В арсеналі Бюро перекладів «АЗУРІТ» це вже друга нагорода НБР, у 2015 році компанія була відмічена золотою медаллю та сертифікатом «Лідер галузі 2015».

Детальніше...

29 травня 2018

Володимир Новобранов: Нагорода для «РОСС КИЇВ» – це підтвердження руху уперед і підсумок великої праці

2018-04 UA РОСС КИЇВ

Нещодавно підприємство «РОСС КИЇВ» було відзначенао нагородою «Лідер року 2017» Національного бізнес-рейтингу. Компанія займається оснащенням магазинів та закладів  харчування холодильним і пекарним обладнанням. Керівник компанії Володимир Новобранов поділився з нами секретами успіху та враженнями від нагородження.

 

Детальніше...

24 квітня 2018

Кращі підприємці відсвяткували свої бізнес-успіхи на Весняному балу

IMG 493420 квітня 2018 року в Астані відшумів Весняний бал для провідних підприємств казахстанської та української економіки. Майже півсотні компаній отримали престижні нагороди Національного бізнес-рейтингу за вагомий внесок у процвітання своїх країн, розвиток міжнародної торгівлі, ведення прозорого і відповідального бізнесу. Урочистий вечір відбувся в столичному Будинку прийомів «Салтанат Сарайы». Весняний бал став відмінним майданчиком, щоб підприємці змогли познайомитися з колегами, завести корисні ділові зв'язки, обговорити бізнес-теми, упіймати нові ідеї, знайти натхнення для нових успіхів.

Детальніше...

02 квітня 2018

Вітаємо команду «МАДЕК» з нагородою!

11.2017 UA ТОВ НВП МАДЕКТОВ НВП «МАДЕК» спеціалізується на створенні та обслуговуванні систем резервного і незалежного енергозабезпечення. За 26 років існування компанії кількість генераторних агрегатів і систем електроживлення, що встановлені в Україні та обслуговуються компанією, перевищило 5000 одиниць. 

Детальніше...

06 квітня 2018

NetForce Ukraine: у лідери галузі за два роки

NetForce UkraineNetForce Ukraine, з’явившись на українському ринку послуг із системного адміністрування в 2015 році, не лише впевнено зайняла свою нішу, а й обійшла ряд конкурентів по галузі. Про це свідчать результати рейтингового аналізу показників діяльності. Тому нагорода «Лідер року» – це визнання наполегливості, амбітності та професіоналізму засновників та колективу, що привели до успіху. Сьогодні компанія обслуговує більше 200 сайтів, виконує близько 500 задач в місць, а 85% клієнтів, спробувавши співпрацю з NetForce Ukraine раз, залишаються з ними надовго.

 

Детальніше...


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове