Новини

29 грудня 2017

Ваш успіх підтверджений фактами та цифрами

Національний бізнес-рейтинг в Україні – об’єктивна, незалежна, прозора оцінка бізнесу на основі комплексного аналізу показників фінансово-економічної діяльності. Входить до міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів.

У 2017 році Національний бізнес-рейтинг здійснив комплексне ранжування 315 794 українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності.

В результаті були сформовані галузеві ТОП-рейтинги найкращих підприємств за основними видами діяльності. Перевірити наявність Вашої компанії у топ рейтингу Ви можете безкоштовно за посиланнямПЕРЕХІД НА «ПЕРЕВІРИТИ РЕЙТИНГ».

fakty1113

Детальніше...

06 березня 2018

Вітаємо команду SWOT у співтоваристві лідерів!

2018-03-06 FB unbr storyofleaderКомпанія «Smart Web Optimization Technologies» (SWOT) відзначена нагородою Leader of the branch («Лідер галузі») за результатами загальнодержавного рейтингування. Це означає, що підприємство вирізняється ефективністю та надійністю з-поміж подібних організацій. Як відмічають у SWOT, такого успіху молодій компанії вдалось досягти виключно завдяки професіоналізму зібраної команди.

Детальніше...

05 березня 2018

Провідні підприємці обговорили інвестиційний бізнес на зустрічі в Азербайджані

E PL06581Міжнародна ділова зустріч для лідерів економіки відбулася в Баку 27 лютого – 1 березня 2018 р. Програма заходу включала конференцію з питань інвестування та екскурсії. Подію відвідали підприємці з Казахстану, України та Азербайджану. У зустрічі взяли участь бізнесмени, які займаються будівництвом, сільським господарством, проектуванням, організацією харчування, торгівлею, надають послуги в нафтогазовій галузі, виробники товарів і представники багатьох інших сфер діяльності. Серед них – володарі нагород НБР. Усіх гостинно прийняв Winter Park Hotel Baku.

Детальніше...

02 березня 2018

ТОВ «Трієнс» – лідер на ринку виготовлення реклами

2018-02-27 NEWS UA Triens logoЗа результатами національного рейтингування підприємтсво  ТОВ «Трієнс» увійшло в перелік найефективніших у своїй галузі. ТОВ «Трієнс» – виробник зовнішньої та інтер'єрної реклами. На українському ринку – вже 13 років. Серед постійних клієнтів відомі підприємства: Philips Ukraine, представництво Armstrong Europe GmbH, АХА Страхування, Правекс-Банк, Теплолюкс Україна, Укргазбанк, Інтеграл-Банк і багато інших.

Детальніше...

23 лютого 2018

Компанія DIM group визнана лідером галузі

photo-av-2DIM group – девелоперсько-будівельний холдинг повного циклу, що успішно реалізував низку житлових комплексів в передмісті Києва. У портфелі компанії на різних стадіях будівництва майже 1 000 000 кв.м житлової нерухомості. Високу ефективність діяльності підтверждує й нагорода «Лідер року 2017» Національного бізнес-рейтингу.

Детальніше...


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове