Новини

NetForce Ukraine: у лідери галузі за два роки

NetForce UkraineNetForce Ukraine, з’явившись на українському ринку послуг із системного адміністрування в 2015 році, не лише впевнено зайняла свою нішу, а й обійшла ряд конкурентів по галузі. Про це свідчать результати рейтингового аналізу показників діяльності. Тому нагорода «Лідер року» – це визнання наполегливості, амбітності та професіоналізму засновників та колективу, що привели до успіху.

Сьогодні компанія обслуговує більше 200 сайтів, виконує близько 500 задач в місць, а 85% клієнтів, спробувавши співпрацю з NetForce Ukraine раз, залишаються з ними надовго.

Системне адміністрування – покликання засновників організації. Маючи великий досвід у цій сфері, вони заснували компанію NetForce Ukraine LLC, яка надає широкий спектр послуг в обслуговуванні корпоративного ІТ-сектору. А саме:

  • послуги з управління ІТ-інфраструктурою;
  • ІТ-консалтинг;
  • послуги інформаційної безпеки;
  • аутсорсинг бізнес-процесів;
  • технічна підтримка 24/7.

Також засновники підприємства відкрили учбовий центр IT Education Center, щоб навчати студентів IT- спеціальностям та ділитись з ними власним досвідом.

Саме любов до справи стала основним фактором успіху та розвитку.

– Дуже приємно, що наш ентузіазм та зусилля оцінили, – каже директор компанії Павло Завада з приводу присвоєння статусу лідера. – Для нас це показник того, що ми рухаємось в правильному напрямку, і додатковий стимул для подальшого розвитку, вдосконалення та покращення якості наших послуг.


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове