Новини

Ваш успіх підтверджений фактами та цифрами

Національний бізнес-рейтинг в Україні – об’єктивна, незалежна, прозора оцінка бізнесу на основі комплексного аналізу показників фінансово-економічної діяльності. Входить до міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів.

 fakty1113

У 2017 році Національний бізнес-рейтинг здійснив комплексне ранжування 315 794 українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності:

  • Власний капітал
  • Чистий дохід
  • Чистий прибуток
  • Активи

В результаті були сформовані галузеві ТОП-рейтинги найкращих підприємств за основними видами діяльності. Якщо Ваша організація – в їх числі, це свідчить про влучно підібрану стратегію розвитку, ефективну роботу команди та компетентне керівництво.

Перевірити наявність Вашої компанії у топ рейтингу Ви можете безкоштовно за посиланням: ПЕРЕХІД НА «ПЕРЕВІРИТИ РЕЙТИНГ».

Відгуки натхненних лідерів

Церемонія нагородження для мене важлива перебуванням у середовищі людей, які вже в цьому житті щось зробили, мають досягнення. Я завжди кажу: хай живуть бізнесмени, бізнесвумен! Перебуваючи серед цих людей, розумієш, навіщо ти це робиш і що ти не один. З рештою, ми працюємо задля нашої країни і прагнемо пишатися нею. Дякую всім бізнесменам. Слава Україні!

Із інтерв’ю з Олегом Данильченком, ТОВ «МОДНА ШКОЛА»

 

Статус лідера в Україні для мене означає мотивацію: держава потребує міцної економіки, створення нових робочих місць. Наша корпорація прагне генерувати робочі місця, розвивати економіку і надалі розвивати тут свій бізнес. Зустрів сьогодні багато нових людей. Дуже позитивним є те, що організатори приготували для учасників заходу, а також можливість контактів і вибір варіантів наявної співпраці у майбутньому.

Із інтерв’ю з Мілошем Босаком, ТОВ «ЯДЗАКІ УКРАЇНА»

 

Нашими нагородами пишаються

Logo UA

 


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове