Новини

Історія успіху ТОВ «Електропостачзбут»

Підприємство «Електропостачзбут» працює стабільно на ринку України більше 20 років. Основними напрямами діяльності компанії є:

  • оптова торгівля промисловою хімією;
  • виготовлення основних органічних речовин;
  • постачання устаткування для підприємств.

Маючи власне обладнання «Електропостачзбут» постійно нарощує виробничі потужності, використовуючи давальницьку сировину, тим самим створюючи нові робочі місця. Компанія приділяє велику увагу освоєнню нових ринків збуту і вже сьогодні співпрацює з підприємствами хімічної галузі не лише в Україні, але і в Росії, Білорусі. Витримуючи конкуренцію в ціновій політиці і якості вироблюваних товарів, фірма поставляє продукцію споживачеві ж/д транспортом. Партнерами компанії стали ПАТ «Сумихімпром», ЧАТ «Єнакіївський коксохімпром», ПАТ «ДніпрАЗОТ» і багато інших великих підприємств.

Постійно займаючи високі місця серед виробників своєї галузі, в 2016 році ТОВ «Електропостачзбут» за результатами незалежного рейтингування Союзу Національних бізнес-рейтингів було удостоєно високої міжнародної нагороди Leader Of the Branch 2016 («Лідер галузі 2016»). Престижна оцінка роботи підприємства стала ще одним підтвердженням фінансової стабільності, надійності і успішності «Електропостачзбут».

Elektrosnabsbyt 1 Elektrosnabsbyt 2Elektrosnabsbyt 3


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове