Новини

Підтримка НБР — потужний імпульс до розвитку

oleromНаціональний бізнес-рейтинг в Україні визначає лідерів економіки. Багато років він надихає малий, середній і великий бізнес. Стимулює до зростання, відкриває нові можливості для розвитку діяльності на національному та міжнародному ринку.

Про це розповідають лідери рейтингу в інтерв'ю і листах, діляться зі ЗМІ, на корпоративних сайтах і в соціальних мережах. Оргкомітет НБР вдячний їм за відгуки.

Для кожного підприємця його компанія — це дітище, плід величезної праці. Але керівники зазначають, що поодинці подолати шлях становлення потужного підприємства, що заслужило звання «Лідер галузі», дуже складно. Успіх багато в чому залежить від команди. Тому НБР нагороджує і співробітників, завдяки яким було досягнуто високих результатів.

Оргкомітету НБР, так само як і колективам інших організацій, важливо знати, що його праця не марна. Відгуки підприємств-переможців — найкраща винагорода за багаторічну працю. Приємно, що для них нагорода корисна і є приводом для гордості.

olis itd«Дякуємо Національному бізнес-рейтингу за потрібну роботу, яка стимулює підвищення ефективності виробництва, розширення професійної діяльності, сприяє злагодженій роботі всього колективу», — зазначають у ПАТ «КРИВОРІЖАГЛОБУД».

Серед номінантів НБР багато відомих компаній, які упродовж десятиліть займають передові позиції на українському ринку. Їх об'єднують прагнення до досконалості, інновації, прозоре і чесне господарювання.

Зійти на Олімп непросто, а встояти на ньому — ще складніше. Національний бізнес-рейтинг намагається стати для українського бізнесу точкою опори, надати підтримку, зміцнити віру в себе і сприяти виходу на нові обрії.

«Ми знову лідери! Компанія «Оліс» висловлює свою подяку НБР за те, що наше підприємство відзначено найпрестижнішим рейтингом нашої держави. Ця перемога додає нам впевненості у своїх силах і надихає на нові перемоги», — підкреслили співробітники ТОВ «Оліс ЛТД».

 

 

 


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове