Експортер/Імпортер року

 

Рейтингування, що здійснюється Національним бізнес-рейтингом, дозволить ефективно виявити Ваші виняткові лідерські позиції серед компаній експортерів/імпортерів. Підсумки незалежного ранжирування стануть надійним підтвердженням економічного успіху компанії. 

Ставши лауреатом нагород «ЕКСПОРТЕР/ІМПОРТЕР РОКУ», Ви відкриваєте для себе нові можливості, які дозволяють підвищити конкурентоспроможність і створюють репутацію надійного партнера.

2017-01-06 Zod  Watermarks PD ExIm Aw

Медаль «IMPORT EXPORT AWARD »

Вручається підприємствам за істотний внесок у розвиток міжнародної торгівлі, значні обсяги товарообігу і створення іміджу України на світовому ринку як правової економічно розвиненої держави.

2017-01-06 Zod  Watermarks PD ExIm Orden

Орден «LEADER OF FOREIGN ECONOMIC ACTIVITY»

Нагороджуються співробітники керівних посад за ефективне і професійне управління, завдяки якому компанія посіла почесне місце в рейтингу.

2017-01-06 Zod  Watermarks PD ExIm Medal

Медаль «FOR SUCCESS IN FOREIGN ECONOMIC ACTIVITY»

Нагороджуються кращі фахівці підприємств-лідерів економіки України, чия наполеглива робота, досвід і професіоналізм сприяли розвитку зовнішньоекономічної діяльності.

Certifikate 2016 UA ImpExp Exp  UA

Міжнародний сертифікат «ЕКСПОРТЕР РОКУ 2015»

Вручається компаніям, які зайняли почесне місце в рейтингу серед експортерів. Міжнародний сертифікат є доказом успішної діяльності і свідченням надійності компанії.

Certifikate 2016 UA ImpExp Imp  UA

Міжнародний сертифікат «ІМПОРТЕР РОКУ 2015»

Видається компаніям, які досягли високих показників зовнішньоекономічної діяльності. Він служить підтвердженням високого рівня ведення бізнесу, а також є свідченням надійності компанії-імпортера.

Certifikate 2016 UA ImpExp Chif  UA

Міжнародний сертифікат «КЕРІВНИК РОКУ 2015»

Вручається працівникам, що займають керівні посади, за комплексний і виважений підхід до управління підприємством, ефективну зовнішньоекономічну діяльність.

Certifikate 2016 UA ImpExp Spec  UA

Міжнародний сертифікат «СПЕЦІАЛІСТ РОКУ 2015»

За якісну роботу, високі досягнення у професійній діяльності, яка спрямована на зміцнення позитивної репутації України як надійного міжнародного партнера.

Certifikate 2016 UA ImpExp Fin  UA

Міжнародний сертифікат «СПЕЦІАЛІСТ РОКУ 2015 У СФЕРІ «ФІНАНСИ ТА АУДИТ»

За неоціненну працьовитість, виняткову раціональність у вирішенні робочих завдань.