Новини

25 грудня 2014, Новорічна церемонія Союзу НБР у Києві

У Києві до Нового року Союз Національних бізнес-рейтингів підготував святковий захід для переможців підсумкових рейтингів. 25 грудня Конгрес-хол ТПП України зовсім змінився: яскраві новорічні прикраси, атмосфера свята, представники бізнес-еліти, які прибули на урочисту церемонію нагородження. Союз НБР зібрав на одному майданчику підприємців з різних країн для їх публічного вшанування. Зрозуміло, така подія — це гарна нагода для того, аби у неформальній обстановці познайомитися з іноземними колегами, потенційними клієнтами та партнерами, приємно провести з ними час.

Під час реєстрації гості могли насолоджуватися грою струнного квартету Gravitation, а яскравою прелюдією до церемонії став виступ одного з найкращих танцювальних колективів України — COLORS. Традиційно урочисту частину заходу відкривав Президент Союзу НБР Валерій Гіжицький. Ведучими святкового вечора були перші особи українського телебачення Юрій Горбунов та Маша Миронова.

Керівники та кращі фахівці виходили на сцену для вручення медалей та сертифікатів. Союз НБР своїми нагородами відзначає тільки дійсно гідних професіоналів, які своєю сумлінною працею покращують показники не тільки підприємства, але й економіки країни в цілому. Цього року в рамках церемонії нагородження Союз НБР відзначив видатні досягнення українських спортсменів. Сертифікати «Спортивний тріумф 2014» були вручені чемпіонці світу з боротьби Юлії Ткач-Остапчук, володарю титулу «Містер Всесвіт 2012-13» Адаму Козирі, срібному призеру серії міжнародних турнірів з дзюдо «Гран-прі» Марині Черняк і бронзовому призеру європейської першості з кільцевих автогонок Ігореві Скузу.

Організатор дуже постарався, щоб святкування такої знаменної події, як нагородження лідерів рейтингів Союзу НБР у переддень Нового року, пройшло на вищому рівні. Концертна програма була надзвичайно насиченою. Для гостей прозвучали проникливі вокальні композиції від Антоніни Матвієнко та народної артистки України Ніни Матвієнко, відомого поп-виконавця Василя Бондарчука, фіналіста Х-Фактора Аркадія Войтюка. Шоу балет COLORS продовжив радувати присутніх своїми запальними танцями. Дуже зворушливою була пісочна анімація «Різдвяна казка». Концерт закривав номер групи Rumores band в стилі latino fusion, який викликав просто-таки шквал оплесків.

Традиційно Союз НБР порадував лідерів престижними подарунками. В результаті новорічного розіграшу представники ПрАТ «ВЕНТИЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ», ТОВ «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ПУСКО-НАЛАГОДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» та ПАТ «ЗАПОРІЖНЕРУДПРОМ» отримали ультрасучасний та компактний iPadmini.

 Kyiv 25 12 2014 2Kyiv 25 12 2014 3


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове