Новини

Українські підприємства взяли участь у міжнародній події в Батумі

Вечір суботи 28 травня в Батумі запам'ятається учасникам ХХХІ Церемонії нагородження лідерів економіки країн-учасниць Союзу Національних бізнес-рейтингів як один із найвидатніших у їхньому житті. Для володарів почесних звань і нагород звучали вітання і оплески, виступали відомі артисти.

У 2016 році Грузія вдруге приймала лідерів Союзу НБР. В готелі Leogrand Batumi зібралася міжнародна бізнес-еліта з України, Грузії, Білорусі, Казахстану та Вірменії. Атмосфера панувала дивовижна. Керівники і співробітники компаній, що увійшли до топ рейтингів Союзу НБР, ділилися з колегами і новими знайомими радістю за свої досягнення.

УКРАЇНСЬКІ ЛІДЕРИ

В церемонії взяли участь близько 100 компаній із різних галузей. Їм вручали нагороди, що підтверджують внесок у розвиток економіки. Серед лідерів опинилися й українські підприємства: «Керампром», «Єврокон Україна», «Пролісок Південь», торговий дім «Дивес», які удостоєні медалі й Національного сертифікату «Лідер галузі 2016», центр йоги та спа «Махараджа» — медалі та Міжнародного сертифіката Leader of the branch.

СВЯТКОВА АТМОСФЕРА

Nino katamadze union nbrУчасники заходу приємно провели час і насолодилися ексклюзивним виступом Ніно Катамадзе, ансамблю «Швідкаца», Державного оркестру Грузії під управлінням Ніколоза Рачвелі. Талановиті музиканти, неординарна і неповторна Ніно разом з вокальним ансамблем виконали відомі композиції. Те, що ці артисти дарують публіці, — не просто музика. І щоб це зрозуміти, треба прожити разом із виконавцями ті емоції, які вони передають. Глядачі захоплено аплодували і підспівували.

НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ

Під час організованого Союзом НБР банкету учасники церемонії мали можливість приємно провести дозвілля, познайомитися з колегами з різних країн та обмінятися контактами. Такі неформальні зустрічі — відкрите спілкування, налагодження стосунків — в перспективі можуть перерости в ділову співпрацю.

На завершення вечора серед присутніх представників компаній-лідерів провели розіграш подарунків — двох путівок у Туреччину.

Вітаємо українських лідерів з успіхом! Розвивайтеся, досягайте нових вершин і утримуйте передові позиції. Сподіваємося знову і знову зустрічати вас на церемоніях Союзу НБР.


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове