Новини

Тридцята церемонія Союзу НБР відбулася в Астані

11 березня підприємства, що увійшли до топ Національних бізнес-рейтингів, взяли участь у ХХХ Ювілейній церемонії нагородження лідерів економіки. Місце проведення такої значущої й очікуваної події для бізнесу і Союзу НБР вибрали особливе. Успішних бізнесменів у супроводі співробітників і друзів радо прийняла «Астана Опера — один із найкрасивіших театрів світу.

На вході учасників і гостей зустрічали придворні дами. Класичні композиції у виконанні струнного квартету і шикарна архітектура театру створили атмосферу величі й розкоші. Урочистий антураж сприяв святковому настрою та дружньому спілкуванню колег із різних регіонів і країн.

0 3Головна мета заходу — заохотити кращих підприємців, які роблять помітний внесок у розвиток країн та благополуччя їхніх жителів. Сприяти поглибленню зовнішньоекономічних зв'язків, популяризації товарів і послуг підприємств-лідерів не лише на вітчизняному ринку, але і серед споживачів інших країн.

Лауреатами НБР стали аграрні, медичні, промислові та інші компанії, які удостоєні звання «Лідер галузі», «Експортер/Імпортер року», «Агропідприємство року», «Гордість медицини». Тридцять із них отримали ексклюзивні золоті медалі, розроблені спеціально до ювілейної церемонії.

Представники успішних підприємств виходили на сцену театру для отримання почесних нагород під бурхливі оплески міжнародної бізнес-еліти. Присутні також взяли участь у розіграші подарунків — планшетів iPad mini. Після цього відбувся захоплюючий концерт. Для присутніх виступали артисти опери і балету, які підкорили публіку багатьох країн світу. Симфонічний оркестр «Астана Опера» виконав інструментальну п'єсу «Дайрабай» (Є. Рахмадієв), Б. Момбеков — арію Федеріко з опери «Арлезіанка» (Франческо Чілеа). Глядачі насолодилися сценою Brindisi з опери «Травіата» (Дж. Верді), Meditation з опери «Таїс» (Ж. Массне). Завершив дійство запальний український гопак у виконанні танцівників балету.


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове