Відеогалерея

Український бізнес був представлений на Міжнародній церемонії в Астані (Казахстан)

У березні цього року в столиці Казахстану відбулася Міжнародна бізнес-конференція і ХХХVI Церемонія нагородження лідируючих підприємств економіки країн-учасниць Союзу Національних бізнес-рейтингів. Учасниками події такого рівня стали лідери незалежного ранжирування, яке щорічно проходять в Україні, Казахстані, Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії, Узбекистані.

Вже тринадцятий рік Союз НБР організовує ділові заходи і урочисті церемонії нагородження з метою освітлення великих досягнень підприємств, установ і організацій різних форм власності широкої громадськості не лише в країні, але і за кордоном. Обмін досвідом і знаннями, стимул до подальшого розвитку, розширення ринків збуту, можливість знайти потенційного інвестора сьогодні мають величезне значення для економіки усіх країн.

КОНФЕРЕНЦІЯ

По темах «Проблема поєднання соціальних ролей в умовах глобалізації» і «Я - лідер. Що далі?» виступили широко відомі експерти з Казахстану. В ході дискусій і юридичних консультацій прозвучало немало корисної інформації і інноваційних рішень з питань ведення бізнесу і його управління.

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ

У урочистій обстановці учасникам події  лідерам галузей були вручені медалі і сертифікати: Leader of the Branch, Import Export Award, «Гордість освіти», «Гордість медицини». Ці нагороди є яскравим підтвердженням великих досягнень переможців і свідчать про визнання успіху міжнародним бізнес-співтовариством.

Учасникам заходу була також представлена яскрава шоу-програма за участю популярних казахстанських виконавців. Дружня атмосфера, високий професіоналізм артистів нікого не залишили байдужим.

ЛІДЕРИ УКРАЇНИ

Серед лідерів відмічені і представники з України. Компанія ТОВ «СТАРИЙ ШАЙН ШИПІНГ», що стрімко розвивається, на ринку міжнародних перевезень і експедиції отримала заслужену нагороду Leader of the branch 2016. Професійний колектив і широка агентська мережа по всьому світу, надають оптимальні логістичні рішення для перевезень будь-якої складності.

Компанії ТОВ «АРСЕЛІК МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП», також були вручені медаль і Міжнародний сертифікат Leader of the branch 2016. Це підприємство нового покоління, що представляє бізнес «під ключ» на ринку фінансових послуг в області фінансового планування.

Поздоровляємо наших співвітчизників з успіхом і бажаємо стабільних лідерських позицій, нових досягнень! Сподіваємося бачити наших лідерів на черговій церемонії Союзу НБР.

Запрошуємо переможців бізнес-рейтингів 23 серпня 2017 року в Edem Resort Medical & SPA (м. Львів), де відбудеться Міжнародна бізнес-конференція і XXXIX Урочиста церемонія нагородження лідерів економіки країн-учасниць Союзу НБР.


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове