Відеогалерея

01 листопада 2017

Найкращі підприємства України відзначені нагородами на церемонії до Дня незалежності

23 серпня 2017 року відбулась Міжнародна бізнес-конференція та Урочиста церемонія нагородження лідерів економіки країн-учасниць Союзу Національних бізнес-рейтингів. У зустрічі взяли участь більше ста власників бізнесу, керівників та кращих працівників підприємств із різних куточків України, Грузії та Казахстану. Національне та міжнародне визнання, нові знання та досвід, ефективні маркетингові інструменти, мотивація та натхнення – ось, що отримав кожен учасник зустрічі лідерів. А також – яскраві враження та емоції, що дадуть наснагу на нові звершення.

Детальніше...

10 березня 2017

Український бізнес був представлений на Міжнародній церемонії в Астані (Казахстан)

У березні цього року в столиці Казахстану відбулася Міжнародна бізнес-конференція і ХХХVI Церемонія нагородження лідируючих підприємств економіки країн-учасниць Союзу Національних бізнес-рейтингів. Учасниками події такого рівня стали лідери незалежного ранжирування, яке щорічно проходять в Україні, Казахстані, Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії, Узбекистані.

Детальніше...

20 грудня 2016

«Королівська» церемонія нагородження кращих підприємств 2016 року

16 грудня 2016 року компанії та організації, визнані лідерами економіки за результатами аналізу фінансово-економічних показників, здійсненого Союзом Національних бізнес-рейтингів, отримали національні та міжнародні нагороди. Для лауреатів НБР і гостей церемонії звучали хіти легендарної рок-групи у виконанні українських зірок: Злати Огневич, Аїди Ніколайчук, дуету «Анна-Марія», Ольги Карпук, Павла Табакова, Романа Полонського, Віктора Романченка, Іващенко Дмитра та Арсена Щавлюка.

Детальніше...


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове