Галерея

3 березня в Астані пройшло нагородження Лідерів рейтингів Союзу НБР

3 березня в Палаці Незалежності столиці Казахстану пройшов ХXIII Міжнародний економічний форум та церемонія нагородження Лідерів рейтингів НБР. Бізнесмени та топ-менеджери змогли отримати відповіді на свої питання щодо особливості взаємодії з державними органами в реалізації національних і регіональних соціальних програм. Для цього був запрошений спеціальний гість  заступник голови правління Казахстанського центру державно-приватного партнерства Галимбек Бейбітовіч Мамраев.

Після закінчення плідного обговорення теоретичних і практичних питань гостей чекала церемонія нагородження, урочистий концерт та святковий банкет. Вечір відкривало вітальне слово Президента Союзу Національних бізнес-рейтингів Валерія Гіжицького. Лідерів з їх досягненнями також привітали Генеральний директор Союзу Ольга Возна та голова Оргкомітету НБР у Казахстані Гульнара Хабибрахманова.

Цей вечір для кожного гостя  дуже важлива і незабутня подія. Союз НБР запрошує на заходи співробітників тільки найефективніших компаній, що визначаються в ході тривалих статистичних досліджень. Кожен, кого зіркові ведучі Алмагуль Іхласова і Ануар Нурпеїсов викликали на сцену для вручення нагород, може по праву пишатися собою. Його праця публічно визнана міжнародним співтовариством підприємців і кращих фахівців Казахстану, України, Білорусі, Азербайджану.

Тільки для кращих з кращих в цей вечір виступали учасники шоу-балету VIVA, фіналістка «Фабрики зірок» і SuperStar.kz Альбіна Оганесян, а також фіналіст X-FactorKz Еркен Кенебаев. Гостей заряджала позитивними жартами команда «Спарта». А кульмінацією свята стало неймовірне і захоплююче лазерне шоу.

Успішні люди з різних країн зібралися в цей знаменний день в столиці Казахстану, щоб заявити про себе, подивитися на конкурентів і колег. У кожного з них залишиться пам'ять про цю подію, а також почесні нагороди, які він зможе розмістити у себе на робочому місці й з гордістю носити звання Лідера. Союз НБР на своїх заходах незмінно радує присутніх розіграшем цінних призів. Цього разу від організаторів заходу переможцю дістався автомобіль  Kia Ceed.

Союз Національних бізнес-рейтингів радий привітати Вас, шановні Лідери, з успішними результатами і побажати ще більших досягнень!

 

 

 

 

 


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове